Widok

poradnictwo-pomocy!!

Wesele Morena Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć...czy ktoś moze mi powiedzieć jak wyglądają spotkania z poradnictwa rodzinnego na Morenie w parafii "Bozego Ciała"??wiem ze są 3 spotkania,ale czy muszę przyjść się wcześniej umówić ??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O masz! To jeszcze inna wersja... Że tak pozwolę sobie powiedzieć: "Co ksiądz to obyczaj..." :-|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli chociaz to uda sie zrobic na Mickiewicza. Czy na te sdpotkania musieliscie umawiac sie indywidualnie czy to ksiadz czy tez osoba odpowiedzialna sama ustalila wam termin? Daj znac co z ta Morena bo tez bylibysmy zainteresowani.
Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0