~zijo
(22 lata temu) 16 czerwca 2004 o 15:38
Tak na dobra sprawę możesz sobie to odpuścić. Musza Ci udzielić ślubu, bo w prawie kanonicznym nie jest napisane, że poradnia jest konieczna do udzielenia sakramentu. My niestety nie wiedzielismy tego wcześniej i zaliczyliśmy - żenada i koszmar.
0
0