Widok

poradnictwo- wielki kack

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czesc, czy ktoras moze z was chodzila na poradnictwo rodzinne na wielkim kacku, w tym malym kosciele, przy gorniczej??? jak tak to prosze o info!
dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o Św. Karola Boromeusza to tak, 2 spotkania jedno pół godz na drugim podpis i koniec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc, mi chodzi o taki maly kosciół, w sumie to jest taka "blaszana kapliczka", zaraz obok buduja juz duzy kosciol. mam nadzieje ze chodzi nam o ten sam . jezeli tak, to jeszcze mam jedno pytanie: czy orientujesz sie moze czy trzeba robić "wykresy" na tym poradnictwie???
dzieki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic nie trzeba, na pierwszym tylko Pani omowila te wykresy ale jesli ktos wie o co chodzi to nie musi o tym mówic, jesli jest się w ciązy będzie mówic o macierzyństwie jesli nie to o tych wykresach chyba że są jakies pytania, bo o czymś musi mówić przynajmniej na tym pierwszym spotkaniu, w każdym razie nic strasznego, no i nic sie nie płaci o czym nie wiedzieliśmy, tylko za książeczke 5zł jak ktoś chce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za pomoc:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze namiary na pania od poradnictwa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry