porazka jestem zawiedziona jeszcze tak nigdy nikt mnie nieuokozył niedosyc ze impreza miała sie zaczac o godz 20 to rozpoczeła sie po21 ja wszystko rozumiem że wynikła taka sytuacja nieprzyjemnia w lokalu ale nie powinno sie to odbijac na innych gościach!zosalismy potraktowani bardzo zle grupa ludzi ponad 20 osobowa nie mniala sie gdzie podziac!niby zosaliśmy zaproszeni do restauracji do góry ale jak!połowa gości stala a połowa siedziała przy pustym stole!!!o wszysto trzeba było sie prosic!wielkie jedno zamieszanie!po półtora godziny mogliśmy zejsc do sali gdzie miała odbyc sie nasza impreza niby już wszystko ok ale do czasu ochrona beszczelna wulgarna i nie przyjemna zreszta jak zawsze i to nie pierwszy raz tak sie zachowała!obrażiła gości mówiąc że to my zachowalismy sie jak świnie!no cóz to nie goście są od wynoszenia pustych butelek od alkocholu tylko obsługa nikt nawet sie nie kwapił do tego żeby to ogarnąc!i zreszcta wielkie poruszenie bylo o 2 lub 1 butelke alkocholu urodzinowego!przy wykuieniu bufetu ciepłego jedzenia i okolo 20 butelek wódki a wiec nic dodac nic ując z całego serca NIE POLECAM a tak na marginesie to zastanawiałam sie na wyprawieniu wesela ale po takim czymś to zrezygnowałam!