Widok

porażka

Witam serdecznie,

Ostatnio miałem okazję odwiedzenia restauracji/dyskoteki Barbados. Wiele słyszałem na jej temat i nie ukrywam że z reguły były to negatywne opinie. Tym razem postanowiłem podzielić się swoimi odczuciami z forumowiczami. Jedyna płaszczyzna na której temat mogę się w miarę pozytywnie wypowiedzieć to kwestia jakości, smaku i ceny oferowanych potraw. Odnośnie obsługi to wiem że nie jest to lekka praca ale większość z kelnerek/ów chodzi jakby ich tam na siłę wciągnięto. Arogancja i miny s****..ego kota to chyba jedyne co można powiedzieć na temat części kelnerek, głównie takiej czarnej przy gnacie. Jako mieszkaniec okolic Gdańska słyszałem wiele legend na temat chamstwa właścicielki sieci tych lokali, jakiś czas temu również byłem świadkiem jej rozmowy z jedną z pracownic( rozmowa na poziomie spotkania przy śmietniku). Ogólnie wolę omijać to miejsce dużym łukiem.
Moja ocena
Browar Trójmiejski Lubrow kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 3
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Nie chcę komentować tej opinii,ponieważ wiem ,ze njczęściej piszą je zwolnieni z pracy ludzie,albo wyproszeni z lokalu klienci,którzy zachowywali się niewłaściwie.Smutne to jest ,ale dziękujemy za uwagi w sprawie personelu ,.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli się nie chce komentować opinii to po co ten komentarz? chce się albo nie chce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już któryś raz z rzędu krytykujący komentarz dodany do opinii jest kwitowany przez "Grupę Barbados" jako wypowiedź zwolnionego pracownika lub wyproszonego klienta...hmm... Czyż to nie jest zastanawiające? Takie tłumaczenia są bezzasadne i niestety chamskie w stosunku do byłych pracowników jak i klientów(wyproszonych). Myślę, że byli pracownicy(z reguły sami się zwalniający)nie bawią się w opiniowanie. Klienci, bez względu na to czy wyszli sami czy ich wyproszono - mają prawo dać opinię wedle swego uznania i jedyną SMUTNĄ rzeczą, która ma tu miejsce - jest pomawiający komentarz(odpowiedź) "Grupy Barbados".
Ps. Jeśli komentarze są pozytywniejsze - czy to oznacza, że piszą je ludzie, którzy jeszcze tam pracują???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry