Badanie dnia 27.06.2007, zamówione soczewki.....wg obsługi są na magazynie i będą do odebrania po 2 tygodniach;
po trzech tygodniach dzwonię i dowiaduję się, iż soczewki są robione na zamówienie i czas oczekiwania to od 2 do 6 tygodni ( zrozumiałe, tylko dlaczego nie zostałem powiadomiony o tym przy pierwszym spotkaniu??)
telefon po 4 tygodniach - już zdenerwowany - dowiaduję się, że jeszcze nie ma więc oświadczam, że rezygnuję; pani z drugiej strony słuchawki namawia mnie żeby tego nie robić; wypracowaliśmy kompromis - postanowiłem jeszcze poczekać te dwa tygodnie i uprzedziłem że wyjeżdżam na urlop więc nie będzie mnie tydzień w razie czego proszę o sms-a, jak wrócę to przeczytam i się skontaktuję;
30.08.2007- dzwonię i się dowiaduję iż jedna z pań odesłała soczewki bo przecież wyjechałem;
Poza bardzo dobrym wyposażeniem i nienagannym wyglądem zakładu oraz przemiła panią okulistką, reszta to istny koszmar.
A wystarczyło od początku uprzedzić iż czas oczekiwania na soczewki to około 6 tygodni i nie było by problemu..... brak rzetelnej informacji.