Widok

porodówka redłowo

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy do porodu (i po) w redłowie potrzeba tylko te rzeczy, które są spisane u nich na stronie? czy może coś jeszcze?
bo jeszcze 3 lata temu trzeba było mieć np. swój kubek i sztućce. jak to teraz jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kubek i sztućce nadal trzeba mieć swoje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja nie mialam kubka anu sztuccow i dali mi bez problemu z informacja ze mam trzymac do konca swojego pobytu w szpitalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beza, czy możesz wkleić linka do tej listy, nie mogę tego znaleść u nich na stronie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na Szpital Morski PCK i Oddział ginekologiczno-położniczy

Informacje dla rodzących zgłaszających się do porodu:

Niezbędne dokumenty:

Dokument tożsamości.
Karta ciąży i grupa krwi.
Ostatnie wyniki badań.
Karty informacyjne pobyty w szpitalu

Niezbędne przedmioty dla mamy:

Koszula ( plus druga na zmianę).
Szlafrok.
Ręczniki -2szt.
Obuwie (plus obuwie do kąpieli).
Przybory toaletowe.
Woda mineralna ( najwyżej 2 butelki).

Niezbędne przedmioty dla noworodka:

Pampersy 1 opakowanie.
Chusteczki nawilżające.
Kaftany, śpioszki po 3szt.
Czapeczki 2szt.
Rożek, kocyk.
Skarpetki, rękawiczki po 1 parze
Krem do pielęgnacji pośladków.
Jedna tetrowa pieluszka.

Informacje dla ciężarnych zgłaszających się do Oddziału Patologii Ciąży:

Niezbędne dokumenty:

Dokument tożsamości.
Karta ciąży
Ostatnie wyniki badań.
Karty informacyjne pobyty w szpitalu.

Niezbędne przedmioty dla ciężarnej:

Koszula ( plus druga na zmianę).
Szlafrok.
Ręczniki -2szt.
Obuwie (plus obuwie do kąpieli).
Przybory toaletowe.
Woda mineralna ( najwyżej 2 butelki).

W związki z warunkami lokalowymi i brakiem możliwości przechowywania walizek o dużych gabarytach, prosimy aby niezbędne przedmioty były spakowane w miarę możliwości w jak najmniejsze bagaże. Częste odwiedziny umożliwiają uzupełnianie i wymianę na bieżąco niezbędnych przedmiotów, tak aby nie zalegały w Oddziale podczas hospitalizacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http:// szpitalegdynia.eu/ ?page_id=264
bez spacji ma być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeszcze jedno pytanie :
To prawda, że jak w Redłowie nie masz planu porodu, to dają druk takiego planu do wypełnienia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zeszłym roku nie dawali druku do wypełnienia. ja miałam plan porodu ale nikt o to nie pytał.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak tobą teraz wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodziłam w marcu, planu nie miałam i nikt mi nic nie dawał. Nikt nawet nie przeprowadził ze mną rozmowy jakie są moje oczekiwania co do porodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rodzilam kilka dni temu i podczas wywiadu z położna na porodowce powiedziałam że gdyby się udało bez nacięcia to super także można.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziłam w zeszłym roku we wrześniu i też nikt mnie o żaden plan porodu nie pytał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak to jest w Redłowie z kąpielą noworodków? Kąpią? Czy trzeba mieć swoje kosmetyki, czy szpital w razie co zapewnia?
Czy podkłady na łóżko trzeba mieć swoje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po cesarce bylam 3dni w szpitalu z dzieckiem i nie bylo kapane.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mialam swoj krem do tyleczka. Innych nie potrzebowalam
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podklady mialam swoje glownie dlatego bo byl problem ze zmiana pościeli. Jak sie zaplamila to nie zawsze byla mozliwosc zmiany. Polecam miec swoje podklady
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po porodzie mój maluch był 10 dni w szpitalu i był myty tylko chustkami. Krem dostałam ze szpitala, może dlatego, że na początku dziecko było na OIOMIe i bardziej położne się nim zajmowały. Podkłady miałam swoje, bo faktycznie jest problem ze zmianą pościeli...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieci nie są kąpane, albo chusteczki alb waciki namoczone wodą, a nastęnie sa parafinowane.

sciel bywa, ze knczy sie w weekend, ale jak cos sie brudzi mzna oprosic i zmienią.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpowiedzcie jeszcze jak to jest z torbą:
przyjeżdżam na porodówkę i mogę mieć ze sobą małą walizeczkę na kółkach, czy każą ją gdzieś zostawić i zabrać tylko najpotrzebniejsze na sam poród rzeczy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rodzilam w sali do porodow rodzinnych i torbe moglam na nia zabrac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Redłowa to rodziłam dwa miesiące temu i niestety dobrej opini nie mam o szpitalu. Pielęgniarki od dzieci jakby za kare pracowały, polozna przy porodzie tylko krzyczała ze nie umiem sama urodzić bo nie chodziłam na szkole rodzenia, absurd! Od tego one sa zeby pomoc i podpowiedzieć co robić a nie kawę pic! Lekarze, no cóż strasznie sie mylą mnie zmusili do porodu sn a dziecko ważyło 4400, a ja drobna u wąska w biodrach i Malo nie wykrwawilam sie na śmierć! Takze uważajcie na ten szpital, albo sie wyklucajcie o swoje prawa, bo oni nie patrzą na pacjentki tylko na swoją wygodę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie, ze porodowka w Redlowie to dramat. Rodziłam w 2018 i mam traumę. Zostałam potraktowana jak śmieć. Uslyszalam przykre komentarze pod swoim adresem, znieczulenie do cc było źle wykonane. Po cc strasznie się nacierpiałam. Na oddziale położniczym nikt mi nie pomógł i nie wsparł. Nie mogłam z nikim się skontaktować. Więzienie. Po tej traumie drugie cc w Swissmedzie. W ogóle nie pamiętam bólu, wszystko super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry