Widok

poszukiwana dobra krawcowa Gdańsk Chełm

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jak zwykle zwracam się do Was z prośba o pomoc.
Potrzebuję dobrą krawcową na Chełmie do przerobienia koszuli i sukienki z bardzo delikatnego materiału.
Korzystałam już z usług pań przy pizzerii i w Tesco, ale nie do końca to jest to. Przy Tesco od biedy mogą być, ale potrzebuję krawcowej z talentem i z wyobraźnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakład krawiecki "Haft" na Łódzkiej :)

http://www.trojmiasto.pl/Haft-zaklad-krawiecki-o65772.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzięki, ale ja nie szukam haftu tylko porządnej krawcowej z wyobraźnią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

"Haft" to tylko nazwa bo w ofercie mają między innymi profesjonalny haft cyfrowy, ale zajmują się głównie przeróbkami krawieckimi- mają dużo stałych klientów, także polecam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok, jak nie znajdę nic bliżej- okolice chałubińskiego, cieszyńskiego (teren mniej więcej od szkoły 47 do Lidla)- spróbuję tam. na razie temat ciągle aktualny- czekam na polecenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do tej krawcowej przy pizzerii Tino
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy w życiu. Tam zepsuli mi kurtkę, wszywając zamek bez pomyślunku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to nie wiem czy jeszcze jest ale na domkach na Wzgórzu Mickiewicza była krawcowa oni robili przeróbki. Bo ja na ta koło tino nie mogę narzekać bo ostatnio mi kurtkę robiła dziurę sobie na rękawie zrobiłam zrobiła mi idealnie biorąc kawałek materiału ze środka kurtki a myslalam ze kurtka do śmieci pójdzie. Nie wiem też czy na starym Chełmie nie było krawca.Aha na pawilonach jest krawcowa na piętrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale czy ktoś poleca te krawcowe?Bo to że są to wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam krawcową z tzw. pawilonów, czyli pasażu chełmskiego na Cieszyńskiego. Na pierwszym piętrze, po lewej stronie (tj. bliżej od kościoła), niedaleko sklepu z butami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podbijamy, ktoś jeszcze może coś polecić?
Czy wiecie coś o tej krawcowej w bloku obok przedszkola państwowego na Chałubińskiego? Blok prostopadłym do biedronki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie ma tam dawno krawcowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy Tino też nie polecam bo zepsuli mi pareo, synowi zaszyła igłę w kurtce przy zmianie zamka. Na Cieszyńskiego była kiedyś fajna babka. Jest jeszcze w Tesco ale drogo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na ryneczku jest genialna krawcowa (naprzeciwko warzywniaka :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, w pawilonie na ryneczku przy Chałubińskiego pracuje krawcowa której powierzyłam już wiele swoich ubrań, wszystko bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry