Widok

poszukiwana praca dla mlodej osoby

Witam,
Od jakiegoś czasu szukam dla siebie pracy na wakacje.
Jestem osobą młodą, ponieważ dopiero w połowie wakacji skończę 18 lat.
Chętnie podjęłabym pracę w roli kelnerki, barmanki, bądź też w roli sprzedawcy okularów, żelków etc. nad plażą.

Jestem osobą otwartą, pracowitą, wiecznie uśmiechniętą, radząca sobie w każdej sytuacji.
Jest jednak problem, bo nie ma pracy dla młodych, dlatego zwracam się do Was z prośbą, czy znacie jakieś restauracje poszukujące takich osób?
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd jesteś? Z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, z Gdanska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem stwierdzenia " nie ma pracy dla młodych mam" ? Jeżeli jesteś zdecydowana i masz predyspozycje by pracować to fakt iż masz dziecko nie powinien być przeszkodą. Sama mam dziecko na dodatek sama je wychowuję i nigdy nie miałąm problemu ze znalexieniem pracy ...ba powiem nawet że informacja że jesteś matką może być plusem. Zależy ci na pracy bo masz kogo utrzymywać. Poznałąś co to organizacja i odpowiedzialność. Na rozmowie o prace musisz wykazać wiele chęci i pełną kulturę. Pracodawca musi wyczuć że zależy Ci na pracy i tyle. Bycie mamą nie jest wymówka lub usprawiedliwieniem - To SIŁA! :-)))

Pozdrawiam i życzę sukcesów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jej wybacz zle przeczytałam. ;-) wczesniej czytalam o mlodej mamie a teraz mi sie pomylilo z twoim tematem :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odezwij się do mnie na gg 6814200 :) mam coś ale to praca raczej dorywcza a nie stała jak kelnerka itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Własny biznes - jak się reklamować? (177 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

do góry