Widok

poszukuję DJ na 25 czerwca;-)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej!!
Czy koś zna jakiegoś fajnego DJ, potrzebujemy go na 25 czerwca, (impreze robimy w okolicach Wejherowa) , a nie chcemy aby to był koleś, który gra kawałki w stylu:"Parostatek";-))
za info będę wdzięczna, pozdawim wszystkich, którym 25 czerwca zmieni się życie;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mailem prosze skladac odpowiedzi

*** nieczynne *****
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Braliśmy ślub latem 2004.piszę,ponieważ byłam na kilku weselach u koleżanek i muszę przyznać - zgodnie z gośćmi na naszej imprezie,że nasz DJ był perfekt i każdemu go polecę.Ma na imię Przemek,mieszka gdzieś w Gdyni.Nie będę się rozpisywać na temat jego wszelkich walorów,bo nie ma sensu.Zapłaciliśmy co prawda 1200 zł,ale to naprawdę ,za to co pokazał nie jest dużo.Powiem wam tylko,że w kościele nie wszyscy płakali - a na weselu tak.Nie mam namiarów na niego,bo umawiała mnie mama,ale zdobędę i podam.

paula804
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać odnośnie DJ Przemka - zamawialiśmy faceta 8 miesięcy wcześniej,już wtedy nie wszystkie terminy miał wolne , pozdrawiam P.

paula804
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MYŚLĘ,ŻE MOWA O TYM SAMYM CZŁOWIEKU JUŻ KOMUŚ PORADZIŁAM - DZWOŃCIE DO HOTELU"OPERA" -SOPOT I PYTAJCIE O DJ PRZEMKA - PROWADZIŁ NASZĄ NIEZAPOMNIANĄ STUDNIÓWKĘ,ALE PAMIĘTAM,ŻE MÓWIŁ GŁÓWNIE O WESELACH
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czystym sumieniem mogę polecić Tomka z firmy Toka - my mieliśmy go tylko na poprawinach, a żałujemy, że nie grał też na weselu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wejherowo

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Gdzie kupic okna PCV w Wejherowie? (4 odpowiedzi)

Musze wymienic okna mozecie polecic jakas sprawdzona firme.

do góry