Widok

poszukuję p.Darka-NAPRAWA KOMPUTERÓW

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Poszukuję pana Darka, który naprawia komputery.Zgubiłem numer a wiem tylko tyle o nim,że jezdzi autem Audi,mieszka w okolicy Chyloni i pracował kiedyś w Domu Towarowym.Tylko do niego mam jakoś zaufanie jeśli chodzi o naprawę.Jeśli ktoś wie o kim piszę i ma numer do niego to będę wdzięczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno o p. Darka chodzi? A nie może p. Rafała - w okolicach Chylonii i Cisowej naprawiał u klientów w domu. Sam korzystałem, bardzo dobrze i tanio wszystko zawsze było. Nr tel. 796065599.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem o jakiego Darka chodzi, ale niestety nie mam nr tel:( I imię się zgadza, nie chodzi o żądnego Rafała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mam numer do p.Darka od komputerów dobrze miec jego numer bo zawsze mi pomaga przy kompie .pozdrawiam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, z tego co wiem niejaki Pan Darek pracuje w serwisie komputerowym Zefix, przy ul. Warszawskiej 66A. Może zadzwoń lub po prostu podjedź do nich tu masz mapkę https://zefix.pl/ Pozdro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie Audi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niezły serwis komputerowy jest na , można wysłać sprzęt i oni odsyłają na swój koszt. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

do góry