Widok

poszukuje pracy

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
zaopiekuje sie dzieckiem najlepiej z gdanska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina dasz sobie rade? masz przeciez dwójke swoich maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieciaki z tesciem a ja musze zarobic bo moj facet stracil robote
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rowniez zaopiekuje sie dzieckiem, mam jednego malucha. Wydaje mi sie ze dzieci lepiej sie chowają w dwójke niz samotnie. Widzę po moim bracie ma nianie dla siebie i jest rozpieszczony strasznie. Rowniez na terenie Gdanska :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chetnie zjme sie dzieckiem, rowniez na godziny-Zapraszam

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-szukam-pracy/zaopiekuje-sie-twoim-dzieckiem-ogl2259677.html
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny dajcie tez ogloszenia na niania.pl. Ogloszen nian jest sporo ale tez sa tam potrzebujace nian rodzice do ktorych trzeba pisac. Pozdrawiam i zycze powodzenia mnie dzieki tej stronie udalo sie znalezc prace :)
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja teściowa szuka pracy. jest to uczciwa kobieta po 50. może kóraś by miała jakąś robotę dla niej? chętnie jako niania. u was bądź u teściowej w domu byłaby opieka. w gdyni.razem z córką mieszkamy z nią więc styczność z małym dzieckiem ma cały czas. nie pali! dni i godziny bez znaczenia.
może również pomóc w domu, posprzątać itp
jak ktoś miałby coś konkretnego proszę najlepiej o maila
anna.kwidzyn@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale moj watek sie rozwija co do ofert checi pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz mam tam konto :) Od niedawna szukam, mam nadzieję ze cos znajdę.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Samo konto to malo badz aktywna i pisz do mam co sie tam oglaszaja bo one zadko kiedy pisza do oglaszajacych sie nian
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisze, pisze :)rozwazam tez zatrudnienie niani w miare niskiej cenie i pójscie do pracy wiec jesli jakas pani była by chetna to prosze o meila Nikolaaaaa_1990@tlen.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko ogólnie zależy od dobrze zrobionego CV oraz doświadczenia danej osoby. Dla mnie CV było bardzo istotne, sama korzystałam też z fajnego programu, szybkiecv.pl, tu było dużo możliwości zrobienia CV, dzięki niemu też byłam zapraszana na rozmowy kwalifikacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

do góry