Widok

poszukuje

kobiety do stałego związku partnerskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy jesteś na to gotowy ;)
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
annnia, to może pośmiejemy się razem gdzieś na mieście przy kawie ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Postulat do admina.

Adminku kochany, nie wyrzucaj tego wątku do działu motoryzacja.
My tu pomagamy koledze w wyborze...
....i myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął: jakby powiało zdrowo, tobym jeszcze raz pofrunął......
A Osiecka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie jest trafić na kogoś, kto ma podobne poczucie humoru ;)
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
autokomis :) i z wzajemnością :))
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
brawo annnia :)) Moja dziewczyna :)) Już cię polubiłem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak mówi autokomis
to czy dużo spali, zależy od umiejętności kierowcy
jak ktoś lubi szaloną jazdę, musi liczyć się z wyższymi kosztami
ja tam wolę, jazdę ekonomiczną, na nie za wysokich obrotach, powolutku, w swoim tempie prosto do celu ;)
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcześniej kolega walnął focha, później się wkurzył...
A teraz to już nie wiem co zrobi:)))
Może jednak kupi te auto i cysternę...
....i myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął: jakby powiało zdrowo, tobym jeszcze raz pofrunął......
A Osiecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
singiel... czy sissel :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie singiel, lepiej jeździć osobno ;) Bo cysterna przy boku, jest jak kula u nogi ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z takim wyposażeniem pewnie już nie wyglądają imponująco.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej jako niezbędne wyposażenie.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znaczy... cysterna jako eskorta

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Palą tyle że lepiej nie oddalać się od dystrybutora.

:)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
sissel, w granicach normy, wszystko zależy od umiejętności kierowcy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z ciekawości... ile taki krążownik powinien palić...
One są chyba kosztowne w eksploatacji :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cenie sobie stare dobre samochody, zwłaszcza amerykańskie tzw. "krążowniki dróg" o dużej pojemności i nie do zdarcia ;)
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross.
Może single, bez auta już tak mają...
Dzisiejsza młodzież, nie wie jak kiedyś trudno było o samochód...
Zwłaszcza zabytek 29 lat .
Żółte tablice, już o zniżkach na OC nie wspomnę...
....i myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął: jakby powiało zdrowo, tobym jeszcze raz pofrunął......
A Osiecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre, amerykańskie, nie do zdarcia
Lat 29
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile lat mają te Mustangi?
"Jeżeli jakiś problem nie ma rozwiązania, to znaczy, że nie ma problemu"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Poznam geja (85 odpowiedzi)

Wiem, że to brzmi idiotycznie i schematycznie, ale trudno tak wyjaśnić w kilku słowach o co...

do góry