Widok
Ja to bym była chętna np. na Forda, najlepiej Mustanga ;)
taki co nie ma za dużego przebiegu, by miał sprawny wtrysk i nie zużyte tłoki no i żeby gum nie miał sparciałych ,
osiągów też nie musi mieć wielkich (byle by za szybko do setki nie dochodził ;))
Ma ktoś może do sprzedania? Albo w leasing bym wzięła ;)
taki co nie ma za dużego przebiegu, by miał sprawny wtrysk i nie zużyte tłoki no i żeby gum nie miał sparciałych ,
osiągów też nie musi mieć wielkich (byle by za szybko do setki nie dochodził ;))
Ma ktoś może do sprzedania? Albo w leasing bym wzięła ;)