Widok

poszukuje

kobiety do stałego związku partnerskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaaniu, masz szczęście dla ciebie również mam interesującą ofertę.
Mustangi - mam je na sobie, przebiegu nie mam za dużego a wtryski mam takie, że hoho... Gum nigdy nie używałem, a do setki lubię dochodzić na raty, jest wtedy większa frajda ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to bym była chętna np. na Forda, najlepiej Mustanga ;)
taki co nie ma za dużego przebiegu, by miał sprawny wtrysk i nie zużyte tłoki no i żeby gum nie miał sparciałych ,

osiągów też nie musi mieć wielkich (byle by za szybko do setki nie dochodził ;))

Ma ktoś może do sprzedania? Albo w leasing bym wzięła ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to teraz się kolega singiel naprawdę wkurzy ;))))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra singiel, mam dla ciebie ofertę pasującą do twoich wymagań,

Jest w twoim wieku - Lat 29
Ma ładną skórę i zadbane wnętrze, ładnie jest umalowana i postarałem się, o nowe gumaki. Olej też ma w głowicy, sam sprawdziłem.
Na imię ma Zafira, jesteś zainteresowany?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie... spokojnie z tą umową.
Jeśli będziemy grzeczni jest szansa, że singiel złowi rybkę. Może jeszcze akwarium dla Crossa się trafi :)

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tam, On się przejęzyczył...
Chciał powiedzieć "Kobietę na STOLE" !

I problem z umowami rozwiązany :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"kobietę na stałe" brzmi jak anons w dziale praca ;) ... to zareklamuj się jakoś, czego wymagasz a co oferujesz...umowa o pracę czy tylko o dzieło? ;))) Potrzebne są jakieś umiejętności? ;) gdzie wysyłać cv ze zdjęciem? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
i już wiadomo czemu singiel :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kobietę na stałe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zna sie :) tylko to takie glupie zarty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale po co się tak od razu spinać
Na żartach się nie zna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i kolega walnął focha. A już robiło się wesoło.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
banda porąbow wy jestescie nienormalni na cholere sie udzielacie myslicie ze cwaniaki z was jak guaniarze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
banda porąbow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żaden składak
nikt nie cofał mi również licznika ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obniżone zawieszenie jest spoko :) ale wolałbym bez hamulców :)...ale nie jesteś w dowodzie "składakiem"? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha dobre ;) nie przemawia tylko do mnie to obniżone sportowe zawieszenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biorę !!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieta.
Data pierwszej rejestracji: luty 1979r.
Jeden właściciel, kolor biały, kraj produkcji Polska, mało używana, mały brzebieg, hamulce w b. dobrym stanie, dobrze się prowadzi, podgrzewane siedzenie, obniżone sportowe zawieszenie, dwie poduszki powietrzne, pełen lifting.
NIE BITA!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie samochodu tylko partnerki życiowej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry