Widok

poszukuję towarzystwa na wypady rowerowe.

Rowery Temat dostępny też na forum:
Witam, mam na imię Alicja, 26 lat, mieszkam w Rumi. Poszukuję towarzysza lub towarzyszki w wieku 20 - 35 lat na wspólne wypady rowerowe.
kontakt: Gadu Gadu 412545
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej ,chętnie wybiorę się na przejażdżkę rowerową , nie mam gg , oto mój e-mail - Kotek3112@gmail.com

Pozdrawiam, Ania
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kamil, 31 lat, Gdańsk, chętnie na jakieś dłuższe wyprawy gdy przyjdzie pogoda - do Łeby, Dąbek, Darłówka.
kamegaidox@gmail.com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oo ja jestem chętna (Monika 26) na dalsze wyprawy :) Założyłam wątek , że poszukuję chętnych do utworzenia grupy rowerowej:) pozdawiam
jeczybula.m@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy rower sprawny? Powietrze z dętki nie ucieka? Hamulce trzymają?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam....mam na imię arkadiusz lat 35 mieszkam w Rumi i chętnie sie dołączę do grona rowerowego ifo .poprosze samborr1@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak tylko ze tu jak zwykle na forum chodzi o pisanie w nieskonczonosc i takie wirtualne przejazdzki rowerowe siedzac non stop w necie to wygodniejsze niz zgarnac 4 litery i wyjsc z domu......to pogody niema to czasu to rower zepsuty itp............ hehehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej...... Ja tam smigam co 2 dzień i zawsze czy pada czy nie.....napisz wiadomość na samborr1@wp.pl to sie jakoś umówimy ... Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witaj jak szukasz towarzysza na wycieczki rowerowe to byłbym chetny z toba pojezdzic jakie tempo trasy mozesz pisac do mnie na fb Maciej Raczko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

do góry