Widok

potrzebna opiekunka dla bobasa

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Pomocy !
Szukamy opiekunki dla dziecka (ok. 6 miesięcznego). Może znacie kogoś zaufanego kto podejmie się tego zadania. Maluch mieszka na Przymorzu, opieka codziennie w godzinach pracy. Wolimy kogoś poleconego , niż kogoś przypadkowego. No i mam pytanie ile teraz kosztuje taka usługa?
Proszę i info na forum albo na maila.

Serdeczne dzięki!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nikogo nie polecę, ale z tego co słyszałam, to nianie mają różne wynagrodzenia od 500 zł do nawet 1500 zł :/ miesięcznie

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam to zależy są niańki takie które, np mają ustalony już cennik np 8 godzin z dzieckiem biorą po 100 albo 150 zł.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tylko się zastanawiam, dlaczego niektóre "nianie" tak się wysoko cenią, a przecież korzystają z domu tak samo jak domownicy: oglądają TV, robią sobie kawkę, herbatkę, bo to nie da się na głodnego :) a słyszałam, że nawet potrafią wziąć kąpiel, jak dzidzia śpi i kasują tyle, że głowa boli :/

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dodam, że naprawdę dobrze pilnują żeby zaraz kogoś nie urazić ;)

image

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znacie cenę godzinową? szukam opiekunki dorywczej, na 2-3 godzinki w weekend.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja za godzinke opieki placilam 5 zl za godzine. Wydaje mi sie ze jesli jest opieka na 8 godz. 5 dni w tyg. to powinno mniej wiecej wynosic 600zl-700zl warto do tego dodac koszt podrozy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze trzeba rozważyć czy zostać z dzieckiem w domu czy do pracy to prawie cała pensja jednej osoby

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra ale macie jakieś namiary na dobrą niańkę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co to dla Ciebie znaczy dobra ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra tzn taką z którą można zostawić dziecko bez obawy o utratę jego zdrowia, a także taka która rozumie co się do niej mówi- to tak w skrócie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
jestem dyplomowaną opiekunka dziecięcą posiadam doświadczenie w opiece nad tymi malutkim i ciut wiekszymi dzieciaczkami. Tez opiekowałam sie indywid.dzieckiem. Uważam ze opieka nad dzieckiem to bardzo ważna sprawa przedewszystkim bardzo odpowiedzialna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

do góry