Widok

potwierdzam wcześniejsze opinie sprzedają stare produkty

Miałam okazję przekonać się że sprzedaż starych produktów to taki standard tego sklepu. W ostatnią niedzielę kupiłam jak twierdziła ekspedientka "świeże pyszne" ciasto....w rzeczywistości ciasto było po prostu STARE, Ostatni raz robiłam tam zakupy i wszystkim będę odradzać . To jest po prostu oszukiwanie klientów.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość asortymentu: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinnaś złożyć reklamację u właściciela cukierni. To jest naprawdę wkurzające że wciskają klientom stare ciasta! Ja miałam tego serdecznie dosyć i po którymś zakupie starego ciasta składałam reklamacje, m i się to akurat przytrafiło w Dekerze i w Sowie. Nauczona doświadczeniem przed zakupem pytałam czy ciasto jest na pewno świeże, usłyszałam że tak i kupiłam... mo i oczywiście w domu okazało się że jest stare:( Po torciku od Dekera mąz 2 dni miał kłopoty żoładkowe. Wkurzyłam się i napisałam do firmy meila z reklamacją i zażądałam wyjaśnień dlaczego tak oszukują klientów, nie powiem przeprosili, dostałam nawet kawałek ciasta na przeprosiny, ale nie o to tu chodziło. Gdyby więcej klientów zwracało na to uwagę i reklamowało zakupy to może by się ogarnęli i nie oszukiwali klientów wciskając stare ciasta!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry