Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nieuczciwe podejście do klienta wątek zamknięty Na wstępie chciałabym wspomnieć, że u Raszczyka zamawiałam kilkukrotnie torty...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Do piekarni Raszczyka w Alfie przestałam chodzić głównie z powodu fatalnej...
~Rodzina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

nie polecam zamawiać tortu na chrzest wątek zamknięty Bardzo się zawiodłam zamawiając tort na chrzest a dzwoniłam bezpośrednio do...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2015

Alfa cukiernia raszczyk wątek zamknięty Witam. Jestem stałą klientką cukierni Raszczyk w Alfa Centrum,bardzo lubię...
~alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2014

potwierdzam wcześniejsze opinie sprzedają stare produkty wątek zamknięty Miałam okazję przekonać się że sprzedaż starych produktów to taki standard...
~zawiedziona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2014

Zawiedziona nieuczciwą obsługą :( wątek zamknięty Będąc z wizytą w Alfie w zeszłą niedzielę 9.03 weszłam do piekarni po kawałek...
~magda
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Zawiodłam się wątek zamknięty Byłam stałą klientką punktu w Alfie Centrum. Ale od jakiegoś czasu jest coraz...
~była juz klientka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2014

opinia o punkcie Kołobrzeska (ALFA) wątek zamknięty Zdecydowałam sie na wystawienie opinii dla tego punktu, gdyż jestem coraz...
~Anna
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry