Niestety także zorganizowałam tam imprezę urodzinową dla dziecka ze względu na bliskość koło domu i szkoda, że wcześniej nie zapoznałam się z opiniami. Panuje tam kompletny brak organizacji. Pani animatorka zaproponowała tylko grę w berka , chowanego i puszczanie baniek, więc dzieci rozpierzchły się w 3 sekundy. Pani nie była nawet w stanie zebrać wszystkich dzieci na tort, jej udział ograniczył się jedynie do przyniesienia i pokrojenia tortu. Pani rzeczywiście ładnie maluje buźki ale schodzi to bardzo długo, zaczęła malować 40 min przed końcem imprezy i gdy skończył się czas i przyszli rodzice, nie wszystkie dzieci były pomalowane. Ponadto wbrew temu co pisze w ofercie, ani jubilat ani goście nie dostali żadnego upominku. Widać, że jest zbyt mało osób do obsługi więc Panie się nie wyrabiają i wygląda to tak jakby były z łapanki. To co najgorsze to jest tam NIEBEZPIECZNIE, nie ma zabezpieczenia i dzieci mogą wchodzić pod płachtę pod trampoliną, a skaczące dzieci na trampolinie mogą skakać im po głowie. Sama byłam świadkiem jak jedno dziecko skacząc naskoczyło na dziecko pod trampoliną, dobrze, że to tylko skończyło się otartą brodą. Przyznam, że było mi wstyd przed innymi rodzica