Kinderplaneta

Place zabaw i małpie gaje

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Niebezpiecznie wątek zamknięty Pierwszy raz spotkałam się, aby na tego rodzaju placu zabaw konstrukcja była...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2019

Fatalna organizacja urodzin wątek zamknięty Jestem po organizacji urodzin i niestety muszę stwierdzić, ze to była...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 listopada 2018

brak uprzejmości wątek zamknięty Pani, która kasuje jest bardzo nieuprzejma. Pytając o cenę za godzinę syn...
~mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

Organizacja urodzin - TRAGEDIA!!! wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz zorganizowałam urodziny dziecka na tym placu....
~Mama jubilata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Serdecznie niepolecam wątek zamknięty Plac pełen pułapek, ale po kolei: - jeździk miał kółka tylko na 2 z 3 osi, -...
~Tonieja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Ceny!!!!!!! wątek zamknięty Nie zapoznałam się z całym placem, ale jedna rzecz mnie zbulwersowała:...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Bezpieczeństwo wątek zamknięty Oddając dziecko w takie miejsce liczyłbym na szczególne warunki pod względem...
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lipca 2017

potwierdzam, zdecydowanie NIE NA URODZINY wątek zamknięty Niestety także zorganizowałam tam imprezę urodzinową dla dziecka ze względu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

NIE na urodzinki wątek zamknięty Z przykrością wystawiam negatywną ocenę, ale niestety zorganizowanie urodzin...
~Maja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry