Widok

poznam przyszłe mamy z wrzeszcza

Wrzeszcz Górny Temat dostępny też na forum:
hej, jestem w 4 mcu ciazy, z uwagi ze miałam słaby poczatek ciazy ktory był powodem problemu z łożyskiem jestem cały czas na zwolnieniu, teraz dobrze sie czuje i wszystko sie unormowało ale nadal bede na zwolnieniu i chetnie poznałabym przyszłe mamy, chetnie umowiłabym sie na jakis spacer, pogaduchy, strasznie nudzi mi sie w domu i nie wiem co mam ze soba zrobić, nie mam w Gdansku zadnycj znajomych, kolezanek poniewaz krotku tu mieszkam, dlatego jesli ktos ma ochote pogadac i poznac mnie to zapraszam;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam 10 miesiecznego synka,czy ,moze byc czy tylko mamy w ciazy poznasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc!!!
Ja tez jestem w 4 m-cu i podobnie jak Ty czuje sie tu troche samotna. Chetnie sie spotkam, umowie na spacer, porozmawiam. Czekam na wiesci od Ciebie!

Pozdrawiam cieplo
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...

Zanim zostanę zjedzona... (96 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

do góry