Widok

pozyczka na dowód

czy to moze byc przwda ze w bankach daja pozyczki na dowod pez zadnych papireków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, w Grecji
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha... no coś ty! zawsze są formalności, np. ten bank co to w uwadze mówili że wydzwaniają do dłużników z pogróżkami żeby szybciej spłacali bkseruje twój dowód i sprawdza w biku czy nie zalegasz już gdzieś bo jeśli zalegasz to ci nie pożyczą nigdzie chyba że lichwiarz na złodziejski procent ale to nie radzę bo już z długów nie wyjdziesz nigdy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak mi sie wydawało ze to bujda dostałam ulotke od Stewczyka i sasiad twardo twierdzi ze dostał40tys na dowd a wiem ze nie pracuje i zarejestrowany tez nie jest, stąd moja ciekawosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pożyczka na dowód to co najwyżej w firmach parabankowych i też do pewnej kwoty i nie zawsze.
Jeśli banki dają pożyczkę na dowód to tylko swoim klientom, bo znają ich historię kredytową. Ale jak toś zarabia 1000 zł to nie ma szans dostać 10000 zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest tak kolorowo.
Załóżmy, że idziesz do sklepu kupić np. TV na raty. Wszelkie formalności załatwiasz w sklepie bez konieczności wizyty w banku. Owszem, często wystarczy tylko dowód (bez zaświadczenia z pracy o dochodach), ale zawsze musisz podać miesięczny dochód, ile osób masz na utrzymaniu, ile miesięcznie wydajesz na opłaty (czynsz, media itp.), czy masz inne kredyty, karty kredytowe itp. Sprzedawca łączy się przez internet z bankiem i bank weryfikuje Twoją zdolność kredytową. Jeśli coś bankowi nie podpasuje dostajesz odmowę i nici z nowego TV. Tak działa Lukas Bank. Jak jest w innych nie wiem, ale pewnie podobnie jeśli nie identycznie.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałam dodać. Deklarując dochód musisz pamiętać, że musi być on legalny (czyli np. opieka nad dzieckiem sąsiada odpada), bo w razie czego musisz pokazać na to papierek.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nie masz zadnych długów tzn. nie jestes wpisany w rejestrach dłużników to możesz dostać pożyczkę na dowód w firmie pożyczkowej - oni dają nie tylko chwilówki ale i pożyczki na raty. Polecam sprawdzić ranking pożyczek online
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli masz konto w banku,w którym chcesz wsiąść pożyczkę i masz na nie regularne wpływy np.wypłatę to jak najbardziej bank może udzielić Ci pożyczki tylko na tej podstawie.Oczywiście dowodem potwierdzasz,że jesteś właścicielem konta ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem zwolenniczką pożyczek od Extraportfel , wiele razy uratowali mi skórę przed komornikiem. Wystarczy wypełnić szybki wniosek a pieniądze otrzymasz w niecałe 15-20 minut. Jak dla mnie świetne rozwiązanie, jesli potrzebuję na szybko pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

w bankach raczej nie, musza sprawdzić historię kredytową itp. To tylko te parabanki dają pożyczkę na słowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam pożyczkę w wonga. Czy mogę mieć także drugą w tym samym czasie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Ivona, nie. W wonga.com możesz mieć tylko jedną pożyczkę w tym samym czasie. O kolejną pożyczkę może się starać od razu po spłacie poprzedniej. Jeśli posiadasz pożyczkę ratalną, spłacasz ją w terminie to po 125 dni od daty wzięcia tej pożyczki udostępniamy możliwość jej doładowania (podwyższenie kwoty wypłaty) oczywiście jeśli zdolność kredytowa na to pozwoli.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście w ogóle unikam zadłużania się jak tylko mogę, szkoda trafić z deszczu pod rynnę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raczej w parabankach i online. Tyle, że można się taką pożyczką nieźle wkopać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W bankach może nie, ale polecam serwis epozyczam.pl sama tam brałam gdy znalazłam się w trudnej sytuacji finansowej.
Szybko znalazłam odpowiednią dla siebie ofertę i pieniążki miałam tego samego dnia na koncie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na dowód powinnaś dostać tutaj https://monebay.pl/. Opcji jest kilka. Zresztą jak wejdziesz na stronę, to szybko odnajdziesz odpowiednią opcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam http://kobiecyzarys.pl/pozyczki-dla-osob-zadluzonych/ dostałem bardzo korzystną ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem pożyczka przez internet jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dlatego ze swojej strony mogę Wam polecić artykuł na stronie https://www.grupaetendard.pl/blog/jak-poradzic-sobie-z-wysokimi-dlugami-konsolidacja-kredytu/ . Dowiecie się w nim jak sobie poradzić z wysokimi długami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2420 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Muza musi grać. (2293 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

do góry