Widok

praca dorywcza

Praca Dorywcza Szuka Człowieka.
Zapraszam wszystkich chętnych do pracy dorywczej na terenie trójmiasta. Praca Dorywcza wymagająca nakładu czasowego od 2-6h pracy co dwa tygodnie. Możliwość zarobienia od 100 do 1000 złotych miesięcznie w zależności od ilości zleceń. Gwarantujemy zwrot kosztów za dojazd na miejsce zlecenia. Praca typowo dorywcza polegająca na obsłudze nośników reklamowych na terenie Gdynia, Gdańsk, Sopot. Zlecenie polegać będzie na wymianie plakatów lub banerów na nośnikach rozlokowanych na terenie dworców PKP, PKS Gdańsk, PKP Gdynia, PKP Sopot oraz na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
Poszukujemy osoby rzetelnej i sumiennej ze zdolnościami manualnymi ( umiejętne posługiwanie się narzędziami takimi jak kombinerki, śrubokręt. Ogłoszenie jest skierowane dla osób mobilnych z własnym środkiem lokomocyjnym.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu w wiadomościach prywatnych, proszę o pozostawienie namiarów telefonicznych, oddzwonimy w przeciągu trzech dni roboczych.
Dodatkowo jeżeli współpraca będzie bez zarzutów gwarantujemy dodatkowe zlecenia na terenie trójmiasta. Więcej szczegółów w wiadomościach prywatnych oraz w kontakcie telefonicznym. Kontakt pod biuro@suber.com.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwrot kosztów dojazdu do miejsca zlecenia? A wiece że samochód zużywa nie tylko paliwo? Co ze zwrotem kosztów amortyzacji auta?
Przeliczając według waszych wyliczeń to można zarobić:
6h x 2/m-c = 12h/m-c = 83,3zł/h
lub:
2h x 2/m-c = 4h/m-c = 25zł/h
do tego wszystkiego koszt dojazdu zapewne według mapy google.
Tylko że wy zapewne płacicie od reklamy, nie wliczają w to korków itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

płatna strefa parkowania
narzędzia własne
I koszty ubezpieczenia oc bo to umowa cywilna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No wiedzialem ze kocio i vin odezwa sie pierwsi xd dwoch najwiekszych pracownikow trojmiasta inokolic. Bo w sumie kocio nawet w trojmiescie nie mieszka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no zobacz, nie mieszka a jednak dobrze orientuje się co i za ile jest na mieście
jak to możliwe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sie wie Panie kolego, trzeba szybko reagować by utrzymać miano "największego". Schlebiasz mi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry