Widok

praca-kiedy idziecie na zwolnienie?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam

Ciekawa jestem w ktorym miesiacu wiekszosc dziewczyn w ciazy planuje isc/idzie na zwolnienie. Ja mysle aby pojsc w 4 miesiacu. Niby nie mam jakis strasznych dolegliwosci, ale jednak mecze sie szybciej. Bedac na zwolnieniu można jeść obiad o normalnych godzinach (a nie najwczesniej o 5-6 ), wyspac sie, ogolnie zadbac/wypocząć, odpada stres związany z praca. To przecież tez ważne dla dzidziusia.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na zwolnienie poszłam w 6 miesiącu i to wystarczy na przygotowania jeśli nie ma takiej potrzeby nie ma co za szybko iść na zwolnienie bo tylko dostaje sie głupich myśli

[url=http://www.maluchy.pl]image[/url [url=https://achtedzieciaki.pl/artykul/10][img]http://s10.suwaczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poszłam w ósmym miesiącu ciąży i myślę , ze to w zupełności wystarczy.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poszlam na zwolnienie w 5 miesiacu

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja się wybieram dopiero gdzieś za 3 tygodnie czyli w 8 miesiącu :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też w 7 lub 8 miesiącu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poszlam w 3 miesiacu-głównie zbyt niskie cisnienie-jesli 90/60 jest w ogole jakas normą:)..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anti, ja też takie mam :) a czasami jeszcze niższe

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja pewnie najdłużej popracuję, bo na zwolnienie już wiem że pójdę dokładnie na koniec lipca czyli jakieś 3 tyg przed terminem, pewnie za dużo sobie nie odpocznę, ale taki już mój los

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja idę od 7 lipca; tak więc będziemy już w 7- mym miesiącu. Ale ja już byłam na zwolnieniu łączenie 30 dni, bo wymioty i mdłości całodobowe nie dawały mi normalnie funkcjonować :(

Matyda, ur. 15.10.2008; 3430g, 54 cm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Perełka a nie możesz wcześniej, dobrze ze chociąż dolegliwości nie masz. Ja to bym już poszła ale boję się ze mnie zwolnią i popracuje do końca września

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja pewnie wogóle nie pojde na zwolnienie - moze jak juz nie bede mogla sie ruszac :-) mam swoj butik, a ostatnio handel slabiutki wiec nie dam rady zatrudnic kogos zeby polezec sobie w domu :-(

image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja od 2 miesiaca bo ciaza zagrozona ale nie polecam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracowałam prawie do samego końca. W chałupie łapałam doły;)

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem na zwolnieniu od poczatku ciąży jak sie dowiedziałam czyli jakoś od 7 tygodnia,bardzo sobie chwalę mam czas dla siebie i pomimo ze na ogół jestem bardzo energiczną osobą to teraz mam czas zeby skupic sie na sobie na dzidzi,dzień ustalam sobie według siebie wszystko na zwolnionych obrotach a jak sie nudze to ide podłubac coś w ogrodzie i nawet niechce mi sie jeździć do pracy zawoźic zwolnień.dlamnie super.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pójdę od listopada, ewentualnie od 1 października. Mam własną działalność, więc nie opłaca mi się siedzieć na zwolnieniu i nic nie robić lub ściemniać, natomiast pod koniec ciąży nie dam rady pracować (dżwigam dwa 10 kg kuferki - wizażowy i paznokciowy + czasem krzesło do makijażu + plecak z akcerosiami manicure) i może być to już trudno wykonalne.

Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja poszłam w 31 tc i jak dla mnie akurat :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poszłam od 5 miesiąca, bardzo się cieszę bo miałam naprawdę dużo pracy w domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja właśnie teraz - w 34tc.
ale z musu :((( Młoda (z moją pomocą niestety) zaczęła się śpieszyć do wyjścia...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tak jak bym mogła to bym poszła jakieś 2 tyg temu już na zwolnienie, bo niestety praca w sklepie spożywczym samej prawie cały dzień bieganiny i dzwiganie niestety bo czasami się nie da nie dżwigać,

no ciężko jest, ale nie mam wyjścia, ostatnio nogi mi odpadały to chodzę teraz na boso w klapkach i jest o wiele lepiej

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Bezrobotna (4 odpowiedzi)

W tym kraju z moim wykształceniem nie ma dla mnie pracy.

do góry