Widok

praca na zmywaku

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukaj czegoś innego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest aż tak dużo roboty czy ta robota jest aż tak okropna? Macie z tym jakieś doświadczenia, przeżycia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pytasz o obowiązki? o_0
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytam o to czy np. w sobotę wieczór można wyrobić ze zmywaniem naczyń czy jest zmywarka do dyspozycji? Czy jest się samemu czy ma się kogoś do pomocy? Jak traktują Ciebie kelnerzy i kucharze - normalnie czy jak "maszynę"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zalezy gdzie trafisz. W jednej knajpie sa zmywarki w innych nie...Co do traktowania,to tez zalezy od ludzi....Ale praca do latwych nie nalezy.najczesciej nie tylko zmywasz,ale i tez pomagasz na kuchni jak potrzeba i niky ci za to dodatkowo nie zaplaci...Jak to w gastronomii...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
plus to to że żadnej odpowiedzialności i czas szybko leci, a jak to w knajpie zawsze sie coś podje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałem pracę w jednej knajpie od przyszłego tygodnia, ale obawiam się że nie wyrobię się czasowo. Przeraża mnie wizja, że będę musiał ciągle być w pogotowiu, że nie będzie czasu wyjść do toalety..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co miałeś na myśli, że "zawsze się coś podje..."?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie resztki jedzenia z talerzy, które idą do mycia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najgorzej będzie jak będziesz miał dużo zmywania i płynu Ci zabraknie, i wtedy dopiero będziesz w kropce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem pierwszy dzień w pracy i okazało się, że nie było tak strasznie jak sobie wyobrażałem początkowo. Ekipa sympatyczna, zgrana mniej więcej w tym samym wieku, obiad mam zapewniony w pracy. Roboty na początku dużo, ale potem coraz mniej. No i szybko dosyć czas leci. No i dzisiaj dostałem ofertę pracy w sklepie na dziale mięsnym. Minimalnie lepsza stawka godzinowa i karta rabatowa na zakupy w tym sklepie, ale jak widziałem to same wiekowe panie tam pracują no i nie będę mógł liczyć na obiad żaden w pracy. Którą ofertę pracy wybralibyście? Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to jakieś badanie? albo ankieta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
żadne badanie ani ankieta, tylko pytanie, bo mam dylemat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak lubisz starsze pupcie to wal ten darmowy obiad kupisz taniej po rabacie i sam ugotujesz albo babcia ci ugotuje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostan w knajpie! Zawsze to przy jedzonku...:) Bliżej korytka!!!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy są potrzebne badania krwi do tej pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozważając karierę hostessy, warto zapoznać się z ofertami pracy na https://hostessy-agencja.pl/praca/. Oferują różnorodne zlecenia, które mogą być doskonałym startem w tej dziedzinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

spawacz bez doświadczenia (56 odpowiedzi)

wiem wiem było wałkowane.. ukończyłem kursy 135 i 141 na czarne pachwiny mieszkam +/- 60 km od...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry