Widok

praca.....:((((

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej dziewczyny mam powazny problem chodzi o to ze dzis wlasnie dowiedzialam sie od szefowej ze zamierza mnie zwolnic za jakies 3 miesiace jezeli niedsotaniemy nowych klijentow do biura:(((jestem zalamana praca jest super pod kazdym wzgledem warunki tez tylko jestem na pol etatu wiec troche mi to przeszkadzalo ze wzgledu na pieniazki jakie tam zarabiam ale narazie do slubu myslalam ze moze po dostane wiecej godzin a tu dzis taka nowina niewiem co robic bo niechce przed slubem wyladowac bez pracy a niechce tez liczyc tylko na to ze moze dostaniemy jakis klijentow:( moze ktos z was potrzebuje albo slyszal o pracy hmmm???wysylalam juz szybciej cv bo myslalam o zmianie zeby dostac wkoncu caly etat ale nikt sie nigdy niedozywa jezeli ktos z was ma moze jakies namiary albo poszukuje chetnie prosze o wiadomosc:)tym bardziej ze do slubu coraz mniej czasu za co ja bede rachunki placic nawet niechce o tym myslec:(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, przykro to czytać. Jeśli dobrze rozumiem, że Twoja szefowa puściła farbę przy Tobie o tym zwolnieniu... to nie do końca ją rozumiem.
Wiadomo, że na taką wiadomość nikt nie jest obojętny.
Więc jako pracownik zaskutkuje to tym że albo się przyłożysz do obecnej pracy albo do szukania nowej (co nie bardzo się obecnemu pracodawcy spodoba). Może to był po prostu straszak? Oby tak.

Jeszcze parę lat temu, znalezienie pracy graniczyło z cudem.
Teraz rynek pracy zmienia się na korzyść pracowników.
W jakim stopniu, to pewnie zależy od branży, podaży i popytu na pracę.

Jeśli liczysz na pomoc od Weselniczek, to może napisz jaka praca i gdzie Cię interesuje.

Pozdrawiam,

wiesia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie:) napisz jakie masz wykształcenie i jakiej pracy szukasz, może pomożemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia22, zagladaj na stone biura karier na Politechnice, ja znalazlam za ich posrednictwem!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, napisz, co chciałabyć robić.
Życzę powodzenia!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny obecnie pracuje jako pomoc ksiegowej w biurze rachunkowym :)bylam na 9 miesiecznym starzu poczym od rzesnia zostalam przyjeta wiec pracuje juz tam 8 miesiecy :)chcialabym prace w podobnym charakterze tzn w biurze sprawy paierkowe czy cos w tym stylu myslalam tez o pracy w hotelu skladalam juz nawet cv ale narazie nic :(moze jako kelnerka albo recepsjoncitka poniewaz studiuje hotelarstwo i turystyke:)ale oczywiscie jesli macie jakies inne propozycje bardzo prosze moze akurat:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beatko, czy zajmujesz sie wypozyczaniem aut?

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To do mnie Haniu? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak :)

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka jest ta stronka masz moze???ja szperam na trojmiescie :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwoń do tego hotelu, albo najlepiej podjedź jeśli to nie problem;)
Jakiś czas temu mieli kłopoty z recepcjonistką, może jeszcze potrzebują.

Hotel Antares

ul. Komandorska 59
81-232 Gdynia

tel. +48 58 623 36 39
fax. +48 58 661 72 14
kom. +48 697 07 66 06
email: info@hotelantares.pl,
marketing@hotelantares.pl

www.hotelantares.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia ja niestety nie potrafie Ci pomoc, ale zycze powodzenia!!! jesli tylko uslysze cos od znajomych od razu dam znac...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd jesteś? Interesowałaby Cię praca w Rumi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz poda mi namiary na tą pracę w Rumi. Ja bym na nia reflektowała:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem z redy wiec jak najbardziej:)teraz narazie jeszcze tez w rumi pracuje:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
helo co z ta Rumia:)?????

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Isia21 mogłabyś poda mi namiary na pracę??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli szukasz pracy w Gdyni to u mnie na Obłużu Biuro Rachunkowe poszukuje pracowników - księgowe, kadrową, pracownika biurowego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozesz podac namiary na to biuro???

kiki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogłabyś podać te namiary na to biuro rachunkowe??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, przykro mi, że masz kłopoty z pracą... Ale może dalej szukaj posady pomocy księgowej, bo aby pracować w recepcji to trzeba sobie dobrze radzić z pisaniem (chyba, że chcesz pracować w jakiejś podrzędnej budzie)...

I hmm... klientów to się raczej "zdobywa" a nie "dostaje"...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki agatka fajnie ze sa tu tak mile dziewuchy jak ty( pozdrawiam) wierze ze ty jestes tak poprawna w pisaniu jak prawdziwa polonistka i nigdy bledow nierobisz hehe

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasem robię, ale niezbyt często. Ale pracowałam kiedyś w recepcji i wiem, czego ta praca wymaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to sie tylko cieszyc z tego powodu powinnas :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia, wiem, że większość osób każdą krytykę traktuje jak złośliwość, ale uważam, że lepiej będzie, gdy ktoś anonimowy powie Ci prawdę.

Ortografia nie jest Twoją mocną stroną, a najczęściej recepcjonistki muszą wysyłać dziesiątki listów, maili, faksów i to w różnych językach...

Za to pewnie masz inne talenty. Ja z kolei nawet PIT-a nie umiem sama wypełnić (podobno bardzo prostego).

Nie idź do pracy, w której będą od Ciebie wymagać tego, w czym nie jesteś dobra. Po co Ci niepotrzebne stresy?

Życzę powodzenia w szukaniu pracy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
już nie przesadzajcie z tym ze praca recepcjonistki jest taka trudna,błedy zawsze można w wordzie poprawić!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciez wiadomo jak czlowiek pisze na gg czy na forum spieszy sie i robi bledy to ludzka rzecz a w pracy jest zupelnie inaczej bardziej musi zwracac uwage:) ja jak sie spiesze na forum zawsze zgubie jakas literke:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia22, http://www.pg.gda.pl/bks/index.php?op=613A363A7B693A303B693A303B733A363A227374726F6E61223B693A32303B693A313B733A36323A223C696D6720626F726465723D30207372633D277374617469635F68746D6C2F67726166696B612F6E657768612E676966273E4F6665727479207072616379223B693A323B693A313B693A333B733A34353A227072657A656E7461636A61206F666572742070726163792C207072616B74796B206920737461BF79206669726D223B693A343B733A303A22223B7D --> biuro karier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strasznie dlugi i dziwny ten link mi wyszedl, ale sprobuj http://www.pg.gda.pl/bks powinno zadzialac i wtedy z prawej na gorze 'oferty pracy' Powodzenia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki wielkie poczytam:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu daje namiary na to biuro rachunkowe, można spróbować:

Grafit. Biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe. Miotk Katarzyna
tel/fax. 0 58 665 46 52

81-173 Gdynia, Benisławskiego 13
pow.Gdynia, woj. pomorskie

kmgrafit@op.pl

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki. Jeszcze dzis do nich sie odezwę:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i co wyslalas cv??? bo ja tak :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam.teraz zobaczymy:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dzwonilas czy tylko wyslalas???a masz jakies doswiadczenie w ksiegowosc ???bo jaka "posada" hehe by cie interesowala

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skończyłam dopiero studia. A praca w ksiegowości bardzo by mi odpowiadała. Na razei wysłalam CV a ty dzwoniłaś??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez wyslalam:) ja jestem w trakcie studiow ale mam juz doswiadczenie poniewaz pracuje w Biurze rachunkowym :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odezwali się do Ciebie?? Ja jestem po studiach dziennych.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki że tak długo się nie odzywałam, Możesz spróbować w Banku Spółdzielczym w Rumi- tam kogoś szukają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie nieodezwali:((( ale bylam dzis juz na innej rozmowie i dostalam prace w Muracie jako barmanka :) a w piatek ide na nastepna rozmowe w sopocie do takiego hoteliku :)takze zobaczymy przynajmniej jest w czym wybierac wyslalam duzo cv ale widze ze jak czlowiek sam niepojdzie to sie nikt do ciebie nieodezwie:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dzisija byłam na rozmowie w tym biurze. Wiem że Ciebie też chcą zaprosic:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo prosze i jak bylo???przyjeli cie ???

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłalam Ci meila:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OKI :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie znać czy udało sie z tą pracą na Obłużu - jestem ciekawa ;-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam tam na romowie. W przyszłym tyg. idę na dzień próbny. Zobaczymy co wyjdzie:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

do góry