Widok

praca

Pytanko:

Czy zaglądają tu osoby szukające pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zagladac,zagladaja ale czy na pewno szukaja?


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, szukam pracy i tu zaglądam, ale nie łączę tych spraw, nie spodziewam się jej tu znaleźć.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj tu :http://www.trojmiasto.pl/ogloszenia/
zamiescic tez TAM .

*** nieczynne *****
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez szukam...i zagladam tam gdzie napisal user, plus na inne stronki
...ale wiekszosc tych ogloszen to praca ktora mi nie pasuje
wiem ze zadna praca nie hanbi, ale niektorej sie nie wykonuje jezeli to nie jest konieczne
puki co moja sytuacja nie jest tak zla bym np rozsylal @ do roznych osob ktore nie chce ich otrzymac, sam takie dostaje i mam piane na ustach....
i puki moja sytuacja bedzie na tyle dobra ze bede mial co jesc, to nie podejme pracy ktora mi sie nie bedzie spodobac....jedzenie, wiekszych potrzeb nie mam;)
...chcialbym jakas spokojna prace:))
...mila....np cos przed kompem, lub np w bibliotece, czy jakims archiwum ;)
co by petenci zbytnio nie krzeczeli;)
....nawet na cmentarzu moglo by byc oki, cisza spokoj, praca miedzy ludzmi ale nikt nie narzeka, nie marudzi, nie ma pretensji;)
...ale chyba spokojna praca to marzenie kazdego, nie sadzicie?
acha i podstawa to wolne weekendy:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Antyspołeczny napisał(a):

> (...) ...ale chyba spokojna praca to marzenie kazdego, nie sadzicie?

Myslę, że dużo zależy od temperamentu i indywidualnego zapotrzebowania na bodźce :-))

Ja na przykład nie mogłabym mieć spokojnej pracy, bo chyba wyrwałabym sobie wszystkie włosy z głowy :-)) Raz byłam w takiej sytuacji i nie wspominam tego miło.
Co do weekendów wolnych to jak najbardziej, oraz nie zostawanie w pracy po godzinach (regularnie) i to za darmo!
pozdro
a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hohoho. Aleście się rozpisali. :-)

Ogłoszenie owszem umieściłam na stronie Trójmiasta w dziale ogłoszeń. Czekam na chetnych do rozdawania gazet i insertowania ulotek. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a o co chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

do góry