Widok

praca

Wiekszośc z nas, to ludki juz pracujące... Ale czy zawód,który teraz wykonujecie, to jest to o czym marzyliscie...??? Czy nie macie czasem wrażenia, że coś poszło nie tak...???

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mało jest ludzi którzy robią to co lubią... ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja strasznie zazdroszczę ludziom - którzy lubią swa pracę... Poświecasz się swej pasji i jeszcze Ci za to płacą...ehhh :))))) farciarze..
Czy jest tu jakis taki farciarz?? :)))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja połówka :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja też. :-)
Ja nie do końca, ale chyba jestem na dobrej drodze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja nie mam polowki:( ...a tez bym sie napil:P

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, zawód, który obecnie wykonuje jak również ten poprzedni to nie jest szczyt moich marzeń, ale cóż...takie życie.:)
Kiedyś marzyłam o zupełnie innym, ale z róznych powodów nie wyszło.:(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem czy sie wyrozniam, ale lubie swoja prace
daje radoche i satysfakcje
za to nie daje za duzo kasy :)
cos za cos
nie chcialbym jej zamieniac na inna

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój ma o tyle dobrze że ma ciekawą pracę i do tego nieźle mu za nią płacą. Szczęściarz.
Co do mnie to zawsze chciałam robić coś zupełnie odwrotnego (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi hihi) ale nie narzekam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja lubie swoja prace wiec jestem farciarzem ;)...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo lubie wykonywac swoją prcę
Wykonam każdemu wszystko co kto potrzebuje i jestem bardzo z tego zadowolony.
Cały pic w tym, że nikt nic nie potrzebuje gdyż nie ma pieniędzy.
Jeżeli mylę się to mi daj znać.
Jak dobrze mieć sąsiadkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie powyżej posty mężczyzn i o mężczyznach - są pozytywnymi wypowiedziami na temat ich pracy ...
kobiet - nie bardzo ...
może to jakaś prawidłowość?
... ja nie będę zasadniczo burzyć tego schematu, bo choć wykonuję zawód, który - można powiedzieć - sobie wymarzyłam, to nadmiar obowiązków i odpowiedzialności sprawił, że nie potrafię się tak po prostu cieszyć tą swoją pracą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak zasadniczo zasadnicza nie będzie zajmować się inną nieobowiązkową pracą to starczy jej czasu na wszystko w zasadniczej pracy:)
Prawdą jest, że nie bardzo wiemy co chcemy wykonywać i dlatego wybieramy naukę zawodu przypadkowo. Przypadkowo podejmujemy też przypadkową pracę. Jak jesteśmy na emeryturze to wtedy wiemy co chce4my robić ale już nie mamy takiej możliwości. Wszystko jest przypadkiem.
Jak dobrze mieć sąsiadkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
umię czytać a nie pisać napisał(a):

> I jak zasadniczo zasadnicza nie będzie zajmować się inną
> nieobowiązkową pracą to starczy jej czasu na wszystko w
> zasadniczej pracy:)

jak mi internet obetną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie. Ten internet. No cóż. Przysłowie mówi: tak długo dzban wodę nosi aż ucho urwie się.
Jak dobrze mieć sąsiadkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm...ale gdyby każdy robił to co lubi, kto wykonywałby tą nielubianą pracę? ja przyznaję, że w początkowej fazie (jakies 2 lata) bardzo lubiłam swoje obowiązki i to, że zbliża się weekend zupełnie nie robiło na mnie wrażenia..chyba jednak z czasem każda praca staje się rutynowa i zaczyna nudzić :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, a nuda zabija .... :)))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może tak PP?
Nuda zniknie a i da się zarobić.
Jak dobrze mieć sąsiadkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wkrotce bede bezrobotna
:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam też płacą
Jak dobrze mieć sąsiadkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja lubie to co robic... ale za kilka dni nie bede juz tego robil. Mam juz dwa nowe projekty na mysli, zobaczymy jak to bedzie;)

Mysle ze cokolwiek bym robil nie moglbym robic tego cale zycie, 2-3 lata i zmiana, inaczej mozna sie wykonczyc. Ja potrzebuje duzo roznorodnych wyzwan przeplatanych chwilami monotoni... a o cos takiego to ciezko, niestety....

Na krotka mete kazda praca moze dawac radosc, wystarczy sie dostosowac, otworzyc, wczuc sie, robic to calym soba, starac sie.... Pozniej juz sie nie chce. Nie to ze nie potrafi sie czuc tych wyjatkowych uczuc z tego co sie robi, ale nie chce sie ich czuc, chce sie nowosci, rozwoju, wyzwania, zabawy.

"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo lubię swoją pracę, aczkolwiek nie jest to moja wymarzona praca :)
Jako dziecko wpatrywałam się w ekran telewizora, gdy pani zdejmowała z taśmy butelki z mlekiem i wkładał je do kontenera. Mówiłam wtedy, że jak dorosnę to właśnie będzie moja praca. Może to i dobrze, że z moich planów nic nie wyszło, bo zapewne dzisiaj byłabym bezrobotna - taśmy całkowicie są zautomatyzowane, no i mleko w kartonikach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
błąd - "wkładała"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to co robisz teraz jest bardziej potrzebne nam wszystkim :)))))))))))))))

...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Gizmolku :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry