Widok

praca w ING NN

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś ma jakieś doświadczenie w ING NN? jestem umowiona na rozmowe rekrutacyjną i zanim sie na nia wybiore chcialabym wiedziec jakie oni stawiaja warunki, jak traktuja ludzi... i co moge rozumiec przez: sprzedawca produktów finansowych? dziekuje za odpowidzi:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z mojego doświadczenia "sprzedawca produktów finansowych" to wciskanie ludziom kart kredytowych. obym sie mylila. trzymam kciuki!


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zanim wybierzesz sie na rozmowe kwalifikacyjna odrob prace domowa;-)- wejdz na strone www tejze firmy, i sprawdz jakie uslugi finansowe oferuja, moga to byc nie tylko karty kredytowe, ale takze fundusze emerytalne, lokaty, i kredyty!
moze byc to praca w oddziale, ale rownie dobrze moze byc to praca w terenie. Tak czy inaczej powodzenia na rozmowie. Nawet jesli nie zdecydujesz sie na ta prace, to 'bywanie' na rozmowach kwalifikacyjnych jest dobra lekcja na przyszlosc, oswajasz sie bowiem z tematem;-) pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lullu najparwdopodobniej jest to praca w terenie czyli sprzedaz produktów po za siedziba firmy.
u nas sie to tez tak nazywa


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z Toba, dlatego też nawet gdy ma to byc nie ciekawa praca, a mam czas wiec warto isc na taka rozmowe, zdobyc nowe doswiadczenie. ja raczej, nie zgodze sie na prace w terenie bo nie tego szukam:-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry