Widok

pracownicy nie lubią klientów

W dniu dzisiejszym w sklepie w CH Manhattan w Gdańsku-Wrzeszczu nie została zaakceptowana moja karta podarunkowa na 150zł, którą otrzymałam we wrześniu. Była przeterminowana o niecałe 4 tygodnie. Zgodnie z informacją na karcie jest ona ważna 12 miesięcy od daty zakupu. No cóż, prezenty otrzymuje się bez paragonu, skąd więc klient ma wiedzieć kiedy taka karta została zakupiona. Pani "kierownik" stwierdziła że nic z tym nie zrobi, nie ma sensu nawet dzwonić bo oni (jacyś bardzo tajemniczy oni) też z tym nic nie zrobią i nie wygram. I tak oto sklep zarabia 150 zł nic nie sprzedając. Gratuluję pomysłu. Wizerunkowe dno, na mnie ani na mojej rodzinie już nie zarobicie.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 3
 
promocje: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karta podarunkowa to nie lokata w banku. Skoro przeterminowana, to koniec kropka. O co te żale? Żenada. Też kupuję karty podarunkowe, bo uważam, że to świetny prezent i informuję o dacie ważności. Daję też na wszelki wypadek paragon - przecież na karcie i tak jest kwota, więc w czym problem. Skoro Twoja karta była ważna 12 miesięcy do stycznia, a ty otrzymałaś ją we wrześniu, to nasuwa się myśl, że darczyńca pozbył się tego, co mu było niepotrzebne, a nie kupował ją z myślą o tobie. Nie masz czego żałować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry