Widok

prasowanie cellulitu

Czy ktos robil ten zabieg?Jakie efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robię w Good Luck Clubie, efekty sa, ale nie po pierwszym razie ;) wejdź na http://www.hotdeals.pl tam są vouchery na endermologie 400pln na 10 zabiegów (1 zabieg 100 zł). Uważam, że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia studio Scarlet tam pani kosmetyczka ma maszynę redukującą cellulit naprawdę dobrą a za zabieg płaciłam 50zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cellulit to nic innego jak zle rozlozonmy tluszcz, masazer i jechane polecam l'oreal ok 30zł starczy dozywotnio :0
Teraz pomnóż to przez nieskończoność, rozciągnij na wieczność, a będziesz miał pojęcie o czym mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak z prasowaniem, ale ja miałam kilka lat temu robione ramiona taką pompą w abacosun, za 10 zabiegów na dniach otwartych zapłaciłam chyba 300złotych, cellulit zniknął bezboleśnie (chociaż efektem ubocznym są masakryczne siniaki w trakcie całej kuracji) i mimo, że zalecają do tego dietę i ćwiczenia na podtrzymanie, to nic nie robiłam do tej pory i mimo, że po ciąży teraz przytyłam to i tak ramiona mam grube ale brak cellulitu nadal :)))) rewelacja, polecam każdemu a na dniach otwartych w abacosun można naprawdę fajną promocję dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po 1 razie widac efekty??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza jest bańka chińska. Zajrzyj na stronę: sekretydiety.blogspot.com i poczytaj jakie fajne efekty sa po niej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko bańka bardzo mocno zasysa skórę i nie nadaje się na przykład dla osób z problemami naczyniowymi
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam RF, lipolaser. Jeśli próżniowo to dermomasaż z zasysaniem. Od 2 tygodni uczęszczam do AquaDermy na Kołobrzeskiej w Gdańsku. Efekty bardzo mnie zadawalają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym wymaga systematyczności, mi jest ciężko się zmotywować do codziennego masowania, wolałabym iść na zabieg i nawet wydać trochę więcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a czy któraś z Was chodziła może na endermologię? Z jakim efektem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od kilku lat chodzę cyklicznie. Fajnie ujędrnia skórę i niweluje cellulit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dokładnie? Ile płacisz za zabiegi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam. Maiłąm pakiet 20 zabiegów Po 2 w tygodniu. Na brzuch oraz na pupę. Occzywiście w czasie zabiegów nie wcinałam pizzy ale starałam się zdrowo odzywiac no i wspomagałam się ćwiczeniami. No więc po zakończeniu zabiegów przeskoczyłam z rozmiaru 42 do rozmiaru 38. Pupa oraz brzuch nie były już takie duże w porownaniu do reszty ciała . Wszytko się ładnie wymodelowało. cellulit nie zniknął całkowicie ale został zredukowany do minimum . Zabiegi robiłam na początku tego roku. Mam skłonność do cellulitu tak wiec nie zaprzestałam cwiczeń . Na szczęście nic nie powraca ani nie przytyłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy trzeba to powtarzać ? W sensie jak niektóre zabiegi na przykład co roku? Gdzie to robiłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zależy czy o siebie dbasz czy nie. Ja zklikwidowałam cellulit ale staram się nie siedziec w miejscu i zatrzymać efekt jak najdujzej się da. Tak jak pisałam mam świadomość,ze mam skłonności do cellulitu to jest jakieś tam ryzyko, że to moze powrócić ale jak na razie niczego na szczęsie nie widzę. Robiłam u doktora Michajłowskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Od pewnego czasu wszyscy na forum robią wszelkie zabiegi TYLKO u dra. Michajlowskiego. Dlaczego? Dlatego, że pan doktor wykupił sobie pakiet marketingu szeptanego i wpis go polecający musi pojawić się w każdym wątku dotyczącym medycyny estetycznej. Często na forum pojawia się "dialog". Kiedy zostanie polecany doktor Michajłowski, druga osoba od razu pyta o numer telefonu. Pierwsza zawsze podaje. Teraz też czekam aż pojawi się tu pytanie o numer telefonu do pana doktora. Potem od razu pojawia się odpowiedź, pisana w stylu: "łap, oto numer" albo "to ten numer, trzymaj".
Czy gdyby był tak dobrym lekarzem musiałby uciekać się do reklamowania się na forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja się zastanawiałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jest bardzo wiele zabiegów, co jest opisane tutaj. Dobre efekty daje szczególnie endermologia. W czasie tego zabiegu należy mieć na sobie specjalny kostium. Masaż wykonywany jest za pomocą urządzenia do endermologii, co prowadzi do uaktywnienia metabolizmu tkanki tłuszczowej. Ponieważ na skórę działa znaczna siła, proces spalania tkanki tłuszczowej przyśpiesza, znikają obrzęki i cellulit, ciało się wysmukla i ujędrnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a czym się od tego zabiegu różni endermologia?
Bo zastanawiam się czy się zapisać na to czy może na endermologię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwsze słyszę o czymś takim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej. NIe wiem jak wyglada to prasowanie ale endermologia to zabieg, ktory polega na masowaniu ciala za pomocą głowicy, która zasysa skórę pod nadciśnieniem, jednocześnie masuje to po skórze. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ludzie a co to jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny co to jest to prasowanie? Szukam aktualnie jakichś dobrych i naprawdę skutecznych zabiegów na usuwanie cellulitu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale domowych czy moze chirurgicznych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Domowych oraz niekoniecznie domowych. Biore pod uwagę wybranie się na zabieg do jakeigoś salonu, ale odpadają tutaj typowo chiurgiczne zabiegi. Jeszcze nie jestem gotowa aby iść pod nóż ;) I raczej nie będe gotowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Endermologia, dermapen, karboksyterapia, bańka chińska. Jest ich wiele. Chociaż jeśli masz odpowiednie fundusze, to postawiłabym na endermologię oraz na dermapen zamiast bańki chińskiej. Jeśli chodzi o bańkę chińską to często trzeba wybrać się na bardzo wiele zabiegów a z efektem bywa różnie, czasami jest dobry, czasami jest gorszy bo skóra nie reaguje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie można się na to zapisać? Czy miałaś któryś z tych zabiegów? Czy są bardzo nieprzyjemne? W miare nieprzyjemności wytrzymam ale wolałabym sie nastawić odpowiednio ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisz się na konsultację tutaj https://clinicacosmetologica.pl/zabiegi-na-cialo/ Maja wiele zabiegów na ciało, nie tylko endermologię, która u nich zresztą wykonywałam. Konsultacje są za darmo, tylko trzeba się odpowiednio wcześniej zapisać. Tak więc na miejscu powinni Ci doradzić co będzie dla Ciebie odpowiednie. Co do dermapenu to moja koleżanka tam była i nie ma dramatu bo igiełki sa małe. Sama bym sie pewnie wybrała ale endermologia okazała sie wystarczająca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Ja polecam wszelkie zabieegi na cellulit w gabinecie https://www.medycynaestetyczna.szczecin.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pozbyłam sie cellulitu przez zabiegi endermologii, są bardzo skuteczne, w zasadzie to już po drugim widziałam poprawę. A chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ bardzo profesjonalny salon, super personel a efekty na prawdę mnie zaskoczyły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale ze jak? zelazkiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na cellulit polecam spróbowac Olejek Busajna, mnie np. bardzo pomaga . Nawilża, ujędrnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie sie sprawdza masaz banka chinska i kawowy piling oraz krem ujedrniajacy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ten piling to jakis kosmetyk czy sama z fusow?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wiem jak tatiana ale ja robie z fusow, najpierw pije kawe pozniej fusy mieszam z zelem pod prysznic :d i super są tez te kapsulki https://www.notino.pl/collistar/special-perfect-body-kapsulki-z-kofeina-przeciw-cellulitowi/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam na cellulit i generalnie ujędrnienie ciała urządzenie laser icoone. Co prawda minimum 5 zabiegów trzeba zrobić żeby efekt był wow,ale warto https://k2medical.pl/services/icoone-icoone-laser-gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam dermomasaż i falę radiową, np tutaj: https://perfectlook.clinic/problemy/cellulit/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Sevolium Czy warto? (62 odpowiedzi)

Cześć. Ktoś ma to serum na pryszcze? Warto kupić?

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

do góry