Widok

prawdziwa szkoła jazdy!

Z czystym sumieniem polecam serdecznie najlepszą szkołę jazdy w trójmieście! Wszystkie zajęcia są prowadzone profesjonalnie w bezstresowej atmosferze przez genialnych instruktorów, którzy zwyczajnie mają zmysł dydaktyczny i edukują prosto, łatwo i przyjemnie.
Zajęcia teoretyczne są ciekawe i zrozumiałe, zaś praktyki są prowadzone z zaangażowaniem i pełną pomocą ze strony wyrozumiałych instruktorów.
Nie ma problemów z ustaleniem godzin, jazd dodatkowych, czegokolwiek.
Nigdy nie przypuszczałam, że się uda za pierwszym razem, ale zdałam a to wszystko dzięki niesamowitej pani Adrianie- dzięki za świetny kurs, czas włożony w przygotowanie wszystkiego, i fajny klimat! Jeżeli kogokolwiek mam polecić, to zdecydowanie Adę.
Jednym zdaniem- fachowa, solidna szkoła jazdy która nie puszcza samopas ludzi a jak przygotuje, to na pewno na ocenę co najmniej dobrą. Jeżeli ukończycie kurs to z przekonaniem, że faktycznie umiecie jeździć, a nie tylko by zdać egzamin.
Jeszcze raz stokrotne dzięki za wpojenie mi przede wszystkim dobrych odczuć w stosunku do jazdy samochodem.
Pozdrowienia dla ekipy 'jedynej słusznej' szkoły GDprawko!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka robiła tam kurs i miała problemy ze zdaniem, wcale nie było tak różowo jak piszesz. raz się nawet popłakała na jezdzie, bo nie mogła dogadać się z instruktorem.

ja tam do szukania szkół jazdy polecam http://www.autoq.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry