Widok

premium fitness gym

Znowu szukają teraz w Rumii , rotacja straszna , odchodzą menagerowie, recepcjonistki i tak stale. Nikt tam długo nie wytrzyma.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo każdy chce pracować za pieniądze a nie miske ryżu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem bylym pracownikiem tej firmy "premium". Niestety nazwa premium nie ma nic zwiazanego z ta firma. Odradzam kazdemu pracy u tego czlowieka. Wypłaty nigdy nie sa na czas, oszukuja w sprawach premiowych za sprzedaz na dziale handlowym, ucinaja kazde mozliwe pieniadze za dojazdy, badania itd wiecznie jest wszystko zle i zadnej opini wlasciciel do siebie nie bierze, mimo iz rynku i miasta w ktorym stawia nowy klub nie zna. Dodatkowo techniki ktore stosuje i nazywa je motywacyjnymi bardziej zblizone sa do ostrego mobingu. Polityka firmy ktora jest zwiazana z branza fitness polega na tym aby kobiety tam pracujace wystawily troche cycka troche nogi , tylka szpilki ostry makijaz i napewno nikt takiej kobiecie nie odmówi zakupu karnetu czy szejka - ale czy my pracujemy w barze?lub nocnym klubie ...????Przestrzegam raz jeszcze wszystkich! A 20letnie doswiadczenie wlasciciela ktore tak czesto podkresla jest wynikiem traktowania ludzi jak smieci, brakiem szacunku do pracownika i czlowieka. Jak to mowia czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam
Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę. Podejrzewam, że u tego samego człowieka, o którym mowa powyżej, ponieważ rozmowa bardzo przypominała mobbing ze strony potencjalnego pracodawcy. Zero kultury, próby upokarzania mnie, wytykanie "błędów" i "niewiedzy", przechwalanie się 20-letnim doświadczeniem i wywyższanie się - tak wyglądała rozmowa o pracę na stanowisko recepcjonistki w klubie fitness. W połowie rozmowy wyszłam. Szczerze współczuję każdemu, kto miał lub ma styczność z tym człowiekiem i odradzam każdemu, kto nie zgadza się na chamstwo i inne "techniki" tego typu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (52 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry