Widok

premium fitness gym

Temat dostępny też na forum:
Znowu szukają teraz w Rumii , rotacja straszna , odchodzą menagerowie, recepcjonistki i tak stale. Nikt tam długo nie wytrzyma.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo każdy chce pracować za pieniądze a nie miske ryżu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem bylym pracownikiem tej firmy "premium". Niestety nazwa premium nie ma nic zwiazanego z ta firma. Odradzam kazdemu pracy u tego czlowieka. Wypłaty nigdy nie sa na czas, oszukuja w sprawach premiowych za sprzedaz na dziale handlowym, ucinaja kazde mozliwe pieniadze za dojazdy, badania itd wiecznie jest wszystko zle i zadnej opini wlasciciel do siebie nie bierze, mimo iz rynku i miasta w ktorym stawia nowy klub nie zna. Dodatkowo techniki ktore stosuje i nazywa je motywacyjnymi bardziej zblizone sa do ostrego mobingu. Polityka firmy ktora jest zwiazana z branza fitness polega na tym aby kobiety tam pracujace wystawily troche cycka troche nogi , tylka szpilki ostry makijaz i napewno nikt takiej kobiecie nie odmówi zakupu karnetu czy szejka - ale czy my pracujemy w barze?lub nocnym klubie ...????Przestrzegam raz jeszcze wszystkich! A 20letnie doswiadczenie wlasciciela ktore tak czesto podkresla jest wynikiem traktowania ludzi jak smieci, brakiem szacunku do pracownika i czlowieka. Jak to mowia czlowiek ze wsi wyjdzie ale wies z czlowieka nigdy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam
Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę. Podejrzewam, że u tego samego człowieka, o którym mowa powyżej, ponieważ rozmowa bardzo przypominała mobbing ze strony potencjalnego pracodawcy. Zero kultury, próby upokarzania mnie, wytykanie "błędów" i "niewiedzy", przechwalanie się 20-letnim doświadczeniem i wywyższanie się - tak wyglądała rozmowa o pracę na stanowisko recepcjonistki w klubie fitness. W połowie rozmowy wyszłam. Szczerze współczuję każdemu, kto miał lub ma styczność z tym człowiekiem i odradzam każdemu, kto nie zgadza się na chamstwo i inne "techniki" tego typu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Uwaga na STAŻ który jest pracą a jednak w świetle prawa pracą nie jest (44 odpowiedzi)

Są dwa rodzaje staży: -finansowanie ze środków własnych Urzędu Pracy a dokładniej z Funduszu...

Po 12 latach powrotu z emigracji stwierdzam nie łudzcie się w Polsce lepiej nie będzie (18 odpowiedzi)

Po doświadczeniach z pracodawcami do tego , pracy z ludźmi którzy stracili nadzieję na normalny...

gdańskie autobusy i trmawaje (3 odpowiedzi)

Pracuje ktoś w tej firmie jako kierowca ? czy polecacie ?

do góry