Widok

prezent dla mężczyzny na 60. urodziny

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Poszukuję inspiracji.Człowiek,który ma raczej wszystko :) Prezent musi być niebanalny i raczej z górnej półki :)
Pomocy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Facet który raczej ma wszystko ,nie potrzebuje niczego!!!!!!
Ja miałam taki "problem" ze znajomym ,który dokładnie miał
wszystko co sobie tam chciał.
Ja poradziłam sobie tak ,ze facet lubi muzykę poważną ,oraz konkretne
opery i operetki.Dużo czasu spędza w samochodzie ,więc nagrałam
mu składankę najsłynniejszych , najbardziej lubianych .
Ostatnio widziałam płytkę w samochodzie ,więc używa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karnet na strzelnice, zegarek, cos ekstra typu lot balonem (?!?), nurkowanie,... :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak lubi filmy zestaw jakiegos tam rezysera czy cos takiego na dvd
muzyka - niektorzy maja wszystko ale i tak oryginalnych plyt nie kupuja- sa boxy czy inne fajen wydania,
dopelherz, biowital, centrum silver :P prostamol
lokata w AMBER GOLD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe pieczulka.
Osoby w tym wieku ,oraz juz o ugruntowanej pozycji finansowej raczej
wolą kupić dvd ,lub cd w sklepie.
Jeśli chcesz obrazić faceta faktycznie trzeba mu zafundować
dopelhertz, biowital, centrum silver :P prostamol - tu bym uważała podwójnie gdyż facet może pomyśleć ,że to "propozycja użycia razem"
Ostatnia pozycja już jest nie aktualna.
lokata w AMBER GOLD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra whysky.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj sie muylisz, chyba ze go znasz, pozatym moze nie miec wszystkiego, nie napisala kolezanka jak dobrze zna goscia, ja mam wujasa ktory jest maniakiem dvd i owszem ma wszystko co lubi - ale filmy wychodza nowe i nowe i nowe i zawsze cos mu mozna dokupic a np boks gwiezdnych wojen za 600zl tez mu sie podoba ale ma juz kazda czesc osobno i chodzi i sie zastanawia czy dokupic , a duzo muzyki slucha z nagrywanych plyt, choc ma kasy i to fiu fiu..ale empiku nikt w domu nie ma chyba ze jest Manem...
dobra ksiazka...(album np o jakiegos sportu, czy poprostu beletrystyka czy naukowe )

a mysle ze kolezanka tych suplementow diety nie potraktowala powaznie, bo to nie bylo na powaznie, ;P
prostamol to bardziej na sikanie, permen na seksik, a tak sie nie moglam oprzec zeby to napisac, bo sama po zlosci czasem mam ochote dac dopelherzt tesciowi, jak mnie wkorzy, ale znam jaka bylaby obraza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś użytecznego i prostego. Portfel, torba na ramie. Modna kurtka, sweterek? Sprawdz https://www.stylovy.pl/ napewno znajdziesz tutaj coś stylowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a może porzadny rejestrator jazdy jeśli pan jest kierowca? zobacz sobie ten Xblitz Go Se, na prawde konkretny model, zamawiałam dla męża na urodziny, jest bardzo zadowolony z prezentu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź w sklepie Winezja , mają tam jak dla mnie największy wybór alkoholi, najlepsze gatunki . Idealne na prezent https://winezja.pl/szukaj?q=japonia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Prezenty

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Pomysł na prezent dla 60latki (163 odpowiedzi)

podsuńcie pomysły na prezent dla 60latki, z okazji okraglych urodzin,bliska ciotka najchętniej...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

do góry