Widok

prezent na roczek

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny chrzestna Hani pyta sie co jej kupic na roczek , chce przeznaczyć sporo pieniążków , nie wiem co wymyślić , fotelik juz mamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pchacz? konika FP , załóż konto w banku i wpłacaj bez możliwości wypłacania a na 18-stkę dasz jej prezent :)
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie zrobie tego dziecku ze dopiero na 18 , wkoncu teraz jest roczek i z zabawek napewno sie ucieszy , tylko chcialabym zeby to bylo cos przemyslanego i uzytecznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my naszej na roczek kupilismy jezdzik-pchacz mala (2lata)nadal za nim przepada.
moj brat dał nam spora sume pieniedzy zalozylismy konto i wpłacamy tam kazdy pieniezny prezent i jak jest potrzeba kupienia czegos wiekszego to bierzemy z tych pieniedzy np.kupilismy fotelik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dać guaniarzowi na 18-tkę kasę zbieraną całe życie ;-)) - eee no nie wiem:P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sanki, rowerek?
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o no właśnie może jakiś rowerek albo fajne sanki , na sanki to za wczesnie bo sniegu nie ma ale napewno sie przydadza a rowerek na wiosne jak znalazl :)
cos z tego sie napewno wybierze

wiecie co a na roczek o najbardziej wkurzaja mnie pytania co kupic ale nikt nie powie ile przeznacza i co wtedy powiedziec , nie wiadomo czy liczy 50 zl czy 100 zl nic nie wiadomo , np wlasnie z chrzestna to nie wiedzialam ze tyle przeznacza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
rowerek dla rocznika wg mnie bez sensu kiedy będzie jeździło to dziecko na wiosnę najprędzej więc bardziej pasuje dać taki prezent na zająca sanki ok bo idzie zima ale również uważam że to żaden prezent dla rocznika raczej dla rodzica bo nie wyda forsy na te sanki ,mój za miesiąc będzie miał rok ,sanki kupię bo jak spadnie śnieg zapakuje go w sanki i starszego do szkoły zawieziemy jak by dostał taki prezent nawet by nie wiedział co to to jest ,raczej skłaniałabym się za jakąś fajną edukacyjną zabawką z kolorami ,kształtami jakieś klocki .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam, że takie prezenty, które posłużą na dłużej to dużo lepszy pomysł niż kolejna zabawka, która zaraz zostanie rzucona w kąt. U nas jest już za dużo zabawek więc nie widzę sensu kupowania kolejnych. Natomiast łatwiej jest kupić zabawki na jakiekolwiek inne święto. He a stwierdzenie że rodzić oszczędza na kasie rozbawiło mnie zupełnie :D Świetne podejście nie ma co. Myślę, że sztuka jest wydać pieniądze z głową :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja teściowa mojemu synowi kupuje od zawsze ciuchy na prezent ale co to za frajda dla dziecka dostać kolejną bluzkę czy spodnie uważam że to żaden prezent dla dziecka ,jak syn był mały chyba miał około 2 lat dostał sanki od prababci nie cieszył się z tego za bardzo bo co z tym zrobić a jak dostawał gry planszowe czy worek klocków to była radość ,dla tego sanki czy rowerek mogę kupić sama i bez okazji kiedy będą przydatne a nie żeby stały i czekały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie każdą zabawkę rzuca się w kąt u nas np gry planszowe powracają często gramy za równo w te pierwsze najprostsze jak i te trudniejsze z różnymi zadaniami ,liczeniem uważam że to są fajne zabawki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiola na szczęście każdy rodzić może zdecydować sam co kupi swojemu dziecku :) Ja moich dzieci jednak zasypywać zabawkami nie zamierzam. A na gry planszowe roczniak ma jeszcze czas :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście że roczniak ma jeszcze czas na gry planszowe tylko podałam przykład jak jest u nas że nie każda zabawka trafia w kąt a po za tym wyraźnie napisałam w pierwszej wypowiedzi że kupowanie sanek czy rowerka wg mnie jest bez sensu nikomu nic nie narzucam u nas też zaraz będzie roczek i też szukam jakiegoś fajnego prezentu i ja np nie kupiłam bym rowerka w zimę , rowerek lepiej kupić kiedy to dziecko będzie mogło z niego od razu skorzystać a nie postawić w kąt i czekać parę miesięcy .To moje zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sesja zdjęciowa?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiola ale nie każdy rodzić ma pieniążki żeby kupować droższe przedmioty bez okazji. Jeśli jest możliwość zamówienia np u chrzestnych prezentu to właśnie zamówiłabym coś co będzie używane dłużej. A z pewnością zabawki i tak na roczek jakieś dostanie. Nie sądzę, żeby na sankach czy rowerku się skończyło :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
myśleliśmy też o jakiejś kuchni ale one są takie poważne a z drugiej strony byłaby na przyszłość , takie fajne np Tefala kosztują sporo ale nie wiem czy warto dla roczniaka kupic , sama juz nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odkrywczy domek - bez różnicy czy chłopak czy dziewcze


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie myślałam o tym odkrywczym domku też dałam taką propozycje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z dziecięcych zabawek na roczek to coś takiego - http://eurobobas.pl/sklep/details/767/32/klocki/klocki-dla-najmlodszych/drewniany-kolorowy-zestaw-edukacyjny-eichhorn?manufacturer_id=26 - nie każde dziecko jest już wystarczająco kumate do zabawy czymś takim, ale większość na pewno ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krzesełko- uczydełko z Fisher Price
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hej, ja polecam wam https://fajnezabawki.eu/domki-dla-lalek idealne dla dziecka, zajmuje czas i rozwija wyobraźnię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dziecięcą biżuterię dostępną w ofercie sklepu Biżuteria Szyk. Oferują szeroki wybór modnych błyskotek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

do góry