Widok

prezent

Szukam jakiegoś oryginalnego pomysłu na prezent dla chłopaka. Nie chciałabym kupować mu swetra ani boxerek, bo to jest raczej oklepane. Macie może jakieś pomysły???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej daj mu coś niepowtarzalnego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuję ostatnią płytę Cool Kids Of Death...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
perfum - malo oryginalne, ale bedzie pachnial dokladnie tak jak lubisz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może napisz najpierw czym się on interesuję.......sporty, moto...czy coś takiego jak czcesz mogę Ci pomódz wymyśleć.....napisz na skun37@poczta.onet.pl albo na gg jeśli posiadasz 4550020

Pozdrawiam SKUN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje Ci wizytę w Galerii Centrum we Wrzeszczu- III piętro , dział PREZENTY I UPOMINKI. Ja swojemu chłopakowi kupiłam tam w zeszłym tygodniu SUPER PREZENT. Tylko nie mam pojęcia jak to nazwać hahaha. Jest to "prostokąt" z ruchomymi "igłami" (jak leży to po prostu wygląda jak łózko dla fakira w dziesięciokrotnie zmniejszonej wersji). Możesz w tym "odbijać" różne kształty np swoją twarz itd....Bardzo fajne i oryginalne!
Malka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie najlepszym prezentem jaki mi sprawila dziewczyna, byla romantyczna, wlasnorecznie przygotowana kolacja, z przepysznym, jedzeniem i wspaniałym nastrojem. Liczylo sie to, ze sama wlozyla w to troche wysilku, a nie poszla do sklpeu i kupila cos gotowego. Moze to Cie naprowadzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swego czasu dalam swojemu szczesciu pomalowane pudelko po butach, a w nim jakies zdjecie, list do niego, pare pamiatek.
Teraz on do tego pudelka pakuje "nasze" pamiatki: bilety, listy ode mnie (co z tego, ze sie codziennie widujemy), widokowki z wakacji i takie tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Czy to normalne, że mi sie podoba jak obcy przytstojniacy bzykają moją dziewczynę? (5 odpowiedzi)

Jestem przystojny, wykształcony i dobrze sobie radze finansowo, potencjalnie mogę mieć każdą...

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

do góry