Widok

problem z antykoncepcją

moj problem polega na tym ze mam w pazdzierniku wesele i nie chce miec wtedy okresu tak wiec pomyslalam o tabletkach antykoncpcyjnych,i mam w zwiazku z tym pytanie czy jezeli zaczne brac tabletki od poczatku miesiaca to uchronie sie przed niechciana wizyta ;-) prosze o pomoc,z góry dziekuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każde tabl anty rozpoczynasz brać w pierwszym dniu miesiączki (bo rozumiem, ze wcześniej nie brałaś), potem możesz sobie obliczyć kiedy wypadnie kolejny okres.Jeśli termin Ci nie pasuje możesz brać 2 opakowania pod rząd lub 1 całe i 7 tabl z następnego opakowania. W obu przypadkach bez 7dniowej przerwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak jeśli nigdy wcześniej nie brałaś, to taka zabawa na dzień dobry w branie 2 bez przerwy może być niemiłą niespodzianką dla twojego organizmu. Hormony to nie cukierki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście zgadzam się z Maliną. Najpierw wizyta u lekarza. I tak będziesz musiała iść po receptę, a zawsze warto zasięgnąć informacji z wiarygodnego źródła:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jezeli nigdy nie bralas tabletek to takie akcje z 2 opakwoaniami pod rad to tylko niepotrzebne igranie ze zdrowiem, dziewczyny dobrzenapisaly.
idz do zaifanego ginekologa i sie poradz ale uwazam, ze swiat sie nie zawali jesli bedziesz miala okres, cale zycie przed Wami ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Szybki wytrysk męża (28 odpowiedzi)

Witam. Piszę tutaj na forum poniewaz liczę,że ktoś z panów obecnych mi pooże. Mianowice jestem w...

Sprawdzona suplementyka (3 odpowiedzi)

Jeśli macie jakieś sprawdzone suplementy, które możecie polecić to będę wdzięczny za podpowiedzi....

Szukam ortodonty (3 odpowiedzi)

Kogo polecilibyście?

do góry