Widok

problem z pompą w audi A6 2.5

mam problem z pompą w swoim a6 proszę o podpowiedz czy warto zostawić auto w pezalu ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak w pezalu, ale WYSTRZEGAJ się w gdyni-bosh servis!!!! jestem z gdanska,polecili mi gdynie, ze tanio i dobrze, tanio na pewno, szkoda, ze pompa po ich regeneracji była do niczego, oczywiście szarpanina z gwarancją, której nie ma... wiec ostrzegam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
błąd, nie bosh, tylko diesel servis na zakopiańskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok kolego gdzie na zakopiańskiej nie jestem z 3miasta -pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w GDYNI
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytaj opinie klientów i słuchaj co mówią na mieście o tej firmie. Większość pozytywnych komentarzy to oni sami piszą. Przeważnie jest tak że jak ktoś wystawia negatyw na jakąś usługę wykonaną u nich to za parę dni pojawia się wielki pozytyw za tą samą usługę. Byłem i nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
zrobili mi pompę i nic sie nie zmieniło auto paliło jak przed naprawą a winne było co innego znalazł mi to kolega !!! a skasowali 3 tyśiace 5ięcset kazali mi przyjechać i tak guano by znalezli czuje sie naciąśgnięty !!!!! taka jest moja OPINIA !!!!! i ..j !!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
guano by znalezli !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajomemu nie z Polski robili auto też spieprzyli jak wystawił złą opinie to szef firmy Pezal napisał mu że jak będzie jeszcze raz coś takiego pisał to odda sprawę do sądu. Niedługo znajomy przyjedzie do Polski ma opinie rzeczoznawców z serwisu i to on odda sprawę do sądu za naciąganie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Sądzie trzeba przedstawić niepodważalne dowody swoich racji. Pezal takie posiada. "Znajomemu nie z Polski" w sądzie nie wystarczą bezimienne, mijające się z prawdą, domniemania wypisywane na forum czy opinie innych mechaników(rzeczoznawców) z innego warsztatu. Chętnie się wiec spotkamy w sądzie ze "Znajomym nie z Polski" choć dobrze wiemy z kim mamy do czynienia i to nie tylko w tym jedynym poście.
Czy nie lepiej cieszyć się krótkim życiem zamiast zatruwać się własnym jadem bezpodstawnej nienawiści do innych przez tak długi okres czasu?
Proponowaliśmy inne rozwiązania ale z nich "Znajomy nie z Polski" nie chciał skorzystać. Szkoda bo zdrowie też ma swoja wysoka cenę a stres je skutecznie niszczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie przedstawił się Pan więc nie możemy sprawdzić pełnej historii naprawy. Opierając się na Pańskim opisie wynika, że nie naprawialiśmy Pańskiego auta lecz jedynie jego podzespół - pompę wtryskową dostarczoną nam luzem. Gdyby pompa nie wymagała naprawy z pewnością byśmy jej nie naprawiali.
Te pompy, w tych autach bardzo często się psują a naprawy są kosztowne z uwagi na koszty części i sprzęt do ich obsługi. Wygląda na to, że auto miało nie jedną lecz więcej usterek. Auto nie składa się z samej pompy. Sam Pan pisze, że zaprosiliśmy Pana na wizytę całym pojazdem na kontynuację naprawy. Nie skorzystał Pan. Szkoda. Nie dał Pan nam szansy zakończenia naprawy. Czy pompa pracowała wadliwie po naprawie? Czy jest Pan pewny, że po usunięciu innej usterki przez znajomego auto jezdziłoby tak samo bez naprawy pompy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta odpowiedz dotyczyła postu autora ~joker.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry