Widok

problemy z pęcherzem

Dziewczyny Was tez po porodzie częsciej boli pęcherz, ja mam wrażenie że ciągle mam jakiś stan zapalny, niby przechodzi ale znów wraca i co parę tygodni mnie boli, jak na razie leczyla się domowymi sposobami, ziołami ale chyba to nie leczy do końca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idź do nefrologa/urologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja to co prawda nie po porodzie ale problem z pęcherzem mam od dawien dawna... generalnie po pierwsze jak ci się zacznie zapalenie to furagina 3 razy dziennie po 2 tabletki plus witamina c w dużych ilościach (nie da się przedawkować witaminy c więc sobie nie żałuj :P ) oraz duża ilość płynów. jak czuję, że mnie bierze to wypijam tego dnia nawet 5 litrów wody. chodzi o to żeby przepłukać wszystko ;) a na co dzień piję około 2 litrów wody i codziennie jem żurawinę albo piję sok żurawinowy i mam spokój ;) ah, ważna sprawa, już jak cię weźmie to bierz furaginę do końca tzn aż skończysz opakowanie, nie przerywaj jak tylko ci objawy miną.
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

furagina najlepsza na pęcherz, ja biorę urofuraignum max, ma mniej tabletek i działa bardzo szybko. jeszcze nigy mnie ten lek nie zawiódł, trzeba na pewno też profilaktykę stosowac, higiena i odpowiedni ubiór są bardzo wazne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dawno jesteś po porodzie? W czasie ciąży jest dość duże parcie macicy na pęcherz, po porodzie wszystko się obkurcza i wraca jako tako do stanu poprzedniego, ale na to potrzeba czasu. Może masz problem z zaleganiem moczu i stąd te problemy. Domowe sposoby ziołowe + żurawina i wit C (generalnie wszystko co zakwasza) nie powinno zaszkodzić, ale powinnaś o tym pogadać nawet z pierwszym kontaktem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

żurawina tak ale nie suszona, lepiej świeża albo sok, bo w suszonej jest bardzo dużo cukru, lepiej przy infekcji działać od razu dobrym lekiem, ufam urofuraginum, zawsze szybko działa, parę dni i po problemie, tylko nie przerywa się brania bo minimum 7 dni trzeba leki stosowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idz do dr Teresy Gawlik Jakubczak - mega dobra urolog. Moze masz jakas niedoleczona infekcje bakteryjna. Ponoc najlepiej robic badanie moczu z posiewem w lab. przy GUMedzie. Na bakterie to domowe sposoby mozesz sobie odpuscic. I generalnie nie ma zartow z pecherzem. radze szybko i dobrze uporac sie z problemem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (23 odpowiedzi)

Tak w temacie możecie kogoś polecić?

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

do góry