Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Baczkowski jest jak znachor wątek zamknięty dzieki niemu mam sprawna prawa reke to on mi ja uratowal bo szpital na...
~ada
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Boguslaw Baczkowski wątek zamknięty Gdzie jest docent BACZKOWSKI ? Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie, prose y o...
~Grupa Pacjentow z Gdanska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Prośba o informacje o profesorze Baczkowskim!!! wątek zamknięty Mam dziecko z wada dłoni(brak palców dłoni prawej) a docent Jabłecki z...
~Iwona
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Wypalił się zawodowo !!! wątek zamknięty .... Drugi raz byłem na Partyzantów w URO . Czekało około 30 osób , Pan...
~Wojciech Nowicki
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2009

Świetny specjalista wątek zamknięty To wspaniały człowiek, bardzo mi pomógł za co jestem wdzięczny. Dwukrotnie...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

Cudowny człowiek, świetny fachowiec wątek zamknięty Marzy mi się, żeby wszyscy lekarze mieli tak ludzkie podejście przy ogromnej...
~Magda
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

Wdzieczna wątek zamknięty Nikt nie wiedzial jaka choroba mnie dopadla i kazdy lekarz odsylal mnie do...
~Malgorzata Sadowska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Najleprzy ekspert od chirurgi ręki wątek zamknięty Szczerze polecam tego fachowca,jest on najlepszym specjalista od chirurgi...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2009

Jerzy Kozłowski - opinia wątek zamknięty Wspaniały fachowiec z bardzo ludzkim podejściem do pacjenta!W październiku...
~Jerzy Kozłowski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 grudnia 2008

Ryszard Olszewski - opinia wątek zamknięty POLECAM GORĄCO I PODPISUJĘ SIĘ POD POWYŻSZYMI OPINIAMI
~Ryszard Olszewski
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 listopada 2008

Moja reka dziala i jest zdrowa. wątek zamknięty Niesamowity czlowiek, lekarz, ktory nie poddaje sie. dzieku Panu Docentowi...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
27

postów

11

wątków

do góry