Widok

profanacja flagi!

witam ! nie wiem czy to tylko mnie razi , bo nie widze , ani nie słyszę aby ktoś się oburzał na widok bezczeszczonych flag państwowych ! w euroamoku wszyscy zapomnieli że flaga jest biało-czerwona , a umieszczony na niej orzeł to już jest BANDERA ! , którą można powiesić na jednostkach pływających ! a na samochodach i na domach widzę pseudo flagi na , których umieszcza się wszystko co tylko fantazja podsunie producentowi np: POLSKA, Warka oficjalny sponsor reprez..... Biedronka oficj.... itp smutne to że zapomnieliśmy wszyscy w tym euroamoku o godności i szacunku do symboli narodowych ...pozdrawiam z Gdyni
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja z kolei czuję niesmak, kiedy widzę flagi, kiedyś zaczepione na autach, które się zerwały i walają się na jezdni, rozjeżdżane przez kolejne pojazdy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Gdynia - Na kogo głosować? (3 odpowiedzi)

Chciałem głosować na Szczurka ale wszyscy są do niego negatywnie nastawieni nagle, więc już nie...

Fajnopolacy pochowali głowy w piasek (10 odpowiedzi)

Demokracja poszła się czochrać i co wy na to ? Maska spadła z Uśmiechniętj Polski ? I został...

To co było hasłem, staje się faktem. (5 odpowiedzi)

Pisiarze bardzo nie lubią tego hasła, które w dosadny sposób nazywało, co z nimi zrobimy. Na...

do góry