Gorąco polecam wszystkim salon Afromagia! Ja i moja Mama skorzystałyśmy z usług Afromagii w dniu mojego ślubu (ja dodatkowo w dniu wieczoru panieńskiego) i obie byłyśmy ogromnie zadowolone z makijażu, jaki zrobiła nam Pani Adriana. Efekt był naprawdę zdumiewający! Obie czułyśmy się bardzo wyjątkowo, co tego dnia jest szczególnie ważne:-) Pani Adriana jest bardzo otwarta na sugestie klienta, wykonuje makijaż w sposób niezwykle profesjonalny i subtelny, delikatnie ale też zdecydowanie, opowiadając o każdym kolejnym kroku, podpowiadając pomysły i sposoby pielęgnacji. Spotkanie z Panią Adą było czymś wyjątkowym i na długo zostanie mi w pamięci, tym bardziej, że efekty tego spotkania mogę teraz oglądać na ślubnych fotografiach. Mimo, że na co dzień używam bardzo stonowanych kolorów (brązy, beże), tym razem zaufałam w pełni Pani Adrianie i odważyłam się na piękny fiolet. Warto było się przełamać! Teraz patrzę na siebie trochę inaczej i będę bawić się odważnymi kolorami! Polecam wszystkim! Moja Mama też była zachwycona! Mimo wieku i związanych z tym kompleksów, znów poczuła się młoda i piękna! Dziękujemy serdecznie, Pani Ado! Wszystkiego dobrego!