Widok

projekt łazienki

mam do zrobienia dwie łazienki plus wc, Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług projektanta. Wstępnie rozmawiałam z projektantką z Wemy ( 300 zł.za projekt jednego pomieszczenia ), czy ktoś może korzystał z usług tej projektantki? (Wema z Traktu Św.Wojciecha )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym sobie odpuściła Wemę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wema nie oferuje ani dobrych płytek, ani dobrych projektantów.
lepiej zapłącić więcej, ale być zadowolonym i mieć wszystko dobrej jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dość ciekawa dyskusja:

http://forum.trojmiasto.pl/?act=show_topic&topic=65099&c=1&k=55#fs
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://wciemnosci.com.pl/nowoczesne-fugi-do-plytek-ceramicznych/ ciekawa propozycja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam http://www.marcinrozalski.pl/idealne-meble-do-lazienki/ bardzo dobry specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam ,
jestem wykonawca lazienek od kilkunastu lat duze i male projekty w kraju i zagranica ,mam rowniez dobre oko co do wyboru materialow i osprzetu-tak twierdza Klijeci ,
naprawde moge doradzic zeby bylo ladnie a zarazem funkcjonalnie ,mam mnustwo fotek z wykonanych prac ,moze nie jestem profesjonalnym projektantem ale napewno moge pomoc.
prosze o kontakt
512929684
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem architektem wnętrz,
zapraszam do współpracy,

ard_arch@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam,ze papier wszystko przyjmie a projektanci powielają swoje pomysły.Dlatego również radzę ze skorzystania z usług wykonawcy uzdolnionego plastycznie oraz orientującego się w możliwościach rynku.Często mamy związane ręce przez,,projektantów,, Dotatkowo nie bierzemy za to opłat gdy podejmujemy się realizacji san-cza@wp.pl 607215352
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"dobre oko co do wyboru materialow i osprzetu wykonawcy uzdolnionego plastycznie" - po prostu super.

KAFELKARZ ZNA SIĘ NA PROJEKTOWANIU?! NIE ZNA SIĘ.
To że panowie kleją kafelki od -nastu lat nie świadczy o ich zdolnościach artystycznych i znajomości zagadnień designu!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się w zupełności arch.wn. Podam przykłag, jestem elektrykiemi byłem ogladać mieszkanie wykończone tylko Pani powiedziała że elektryka jest cąła nowa tylko trzeba by było zmienić rozdizelnice bo sa stare zabezpieczenia. Jestem na miejscu a ekipa remontowa nie wykonałą całej nowej instalacji tylko zmienila osprzet, przesuneła gniazda i łaczniki we wskazane miejsca, zrobiła kinkiety zasilane z gniazda, jednym słowem cuda na kiju. Powiedziałem ze w takiej sutuacji to tylko wymiana wkładek topikowych na bezpieczniki autoamtyczne bo szkoda czasu i pieniedzy. Tak więc jeden nie zrobi wszystkiego dobrze, dlatego są architekci, kabelkarze, elektrycy, malarze. Co jest do wszystkiego to jest do niczego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto powiedzial ze projektant wyuczony a bez praktyki robi dobre projekty ,jesli jestes dobry w tym co robisz niemusisz krytykowac innych nawet ich nieznajac ,ciebie Kolego rowniez zapraszam do wspolpracy moze kiedys bedziesz potrzebowal solidnego wykonawcy ,
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolego, trzeba rozroznic projektanta od architekta. Dla architekta nie trzeba praktyki tylko gust i obeznanie i wyczucie. Oczywiście projektant powinien miec praktykę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pani iza szuka projektanta.
Kto zaproponuje p.Izie poprawny (efektowny, wysublimowany, zgodny z życzeniem klienta i zwizualizowany w jakikolwiek sposób, przed wykonaniem) projekt?
Kafelkarz z -nastoletnim doświadczeniem?
czy projektant z -nastoletnim doświadczeniem (często współpracujący z wykonawcą)?
Bez jaj, koledzy branżyści!
Bez Was nawet najlepszy projekt nie ma prawa bytu, ale nie zabierajcie się za projektowanie. Tak ja my nie zabieramy się za instalacje elektr., sanit., płytki ceramiczne, posadzki, stolarkę i wszystko inne...

architekt bez praktyki? - śmiechu warte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty Elektryk, architekt nie musi mieć praktyki? Beuhahahahaa!!!!!! Zamiast pisać bzdury weż idż lepiej izoluj kabelki.
Bez odbioru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda tutaj się wypowiadać, co jeden to mądrzejszy. Ale ktona własnej skórze się nie przejedzie ten nie będzie wiedział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Architekt z gustem i wyczuciem.Śmiech,a kto poprawia po was projekty jak nie,,kafelkarz,,Niejeden z nas wykonawców Was przerabiał poprawiał napocił sie i co...Kasę za projekt i rabaty idą do waszej kieszeni.I stąd ta wrzawa i poniewieranie. Jak mnie nie znasz to mną nie pomiataj to tylko świadczy o Tobie architekcie bez mgr.Iza chce projekt łazienki a nie wieżowiec
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeciez architekt konsultuje się z inwestorem, wiec w czym problem? Jeżeli inwestor się zgodził to ja nie rozumiem co poprawiać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam tę Panią: ard_arch@o2.pl Wykonała dla mnie projekt łazienki i nie tylko....po konsultacjach z wykonawcą nie będzie zbyt wielu poprawek, charakter łazienki zostanie zachowany wg projektu a zmiany wynikają tylko z problematycznego usytuowania przyłączy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem architektem z sześcioletnim stażem i z wieloma realizacjami. Portfolio i wycenę mogę wysłać na maila.
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
kontakt: gosia-architekt@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elektryk. Jestem architektem więc wiem co mówię.
Madex. Oczywiście zdarza się tak, że architekt czy też architekt wnętrz nie ma pojęcia o tym co projektuje bo dopiero zaczyna. Każdy kiedyś zaczyna praktykę. Wtedy trzeba poprawiać projekt aby wszystko miało ręce i nogi. Spotkałem się z wieloma takimi przypadkami. Na szczęście dla inwestorów jest cała masa doświadczonych architektów z wieloletnią praktyką. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać ;)
OoO. I co z tego, że początkujący architekt (czytaj małe doświadczenie) konsultuje się z inwestorem? Inwestor też się przecież na tym nie zna. Tu nie chodzi o gusta tylko zaplecze techniczne, czyli jak coś wykonać. Często mało doświadczeni architekci projektują cuda wianki na kiju nie mają pojęcia jak wygląda rzeczywiste wykonanie tego co zaprojektowali. Robią byki, a póżniej wykonawcy muszą prostować projekt.
To tak w skrócie ;)
Pozdrowienia dla myślących
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
właśnie właśnie tylko że ta masa architektów z praktyką będzie ciągle masą - jeśli będą dochodzili ciągle nowi - a praktykę zdobywa się często na błędach...
życzę wszystkim trochę wyrozumiałości dla siebie i innych :)
zresztą trudno mi uwierzyć w speców którzy wszystko robią doskonale
a jak tacy są to pewnie w innych dziedzinach życia nawalają
nikt nie jest doskonały mili Państwo.

PS. zresztą to forum i tak jest ciekawsze niż komentarze pod jakimkolwiek newsem o gdańskich planach - bo tam nawet już czytać nie muszę żeby wiedzieć że pierwszy wpis będzie w stylu ... Budyń żegnamy itp. hehehe - skąd ci ludzie mają tyle czasu na te komentarze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam i pojecam swoje usługi

kavka.gda@prokonto.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
a ja skorzystałam z usług tej Pani z Wemy.Cena projektu to 300zł,ale przy zakupie materiałów u nich za cenę powyżej 3000zł jest odejmowana, więc tak naprawdę usługa projektantki wliczona jest w cenę materiałów.Opłaca się bo kupuje się np.płytki, już majac projekt w ręce. Mankamentem Wemy jest fakt,że asoryment nie jest dość szeroki,i jeśli wymyśliła sobie Pani np.urządzenia Keramaga czy Grohe to tam Pani tego nie kupi,a jesli chodzi o płytki to chyba wszystko jest kwestią gustu,bo czy np Tubądzin nie jest wystarczający?Nowe kolekcje płytek według mnie dają spore pole dla ciekawych aranżacji, z Opoczna też da sie cos wybrać.Fakt,że ekskluzynych płytek,mozajek włoskich czy niemieckich nie dostanie sie w Wemie. projktantka tam pracuje wiec tylko na dostępnych w Wemie materiałach.Jest dość konkretna i potrafi zaproponować ciekawe rozwiązanie, kieruje się też walorami użytkowymi a nie tylko estetycznymi- a to jest ważne!W efekcie otrzymuje Pani projekt według mnie wystarczająco dobry.Wykonawca nie powinien mieć problemów. Ja zrobiłam tak,że łazienkę z założenia tańszą "robię" w Wemie, a drugą gdzie ma być bardziej ekstrawagancko i sporo drożej,gdzie indziej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ile kosztuje taki projekt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok. 300zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilkaset złotych. Chocaiż wiele zależy od studia do którego się wybierzesz.Są tańsze studia, droższe studia. Czasami niektóre sklepy oferują taki projekt za darmo przy zakupie płytek w ich sklepie ( chociaż nie spodziewaj się w tym przypakdu rewelacji ......).

Sporo aranżacji łazienkowych znajdziesz na blogach oraz na stronach poświęconych wystrojowi wnętrz:
https://www.rawdecor.pl/content/44-plytki-lazienkowe-aranzacje

Na przykład tutaj jest kilka fajnych moim zdaniem pomysłów. Coraz częściej zamiast tradycyjnych płytek wybiera się mozaikę. Jest ciekawsza i bardziej luksusowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kiedyś dostalam projekt do łazienki "w gratisie". wszystko zamawiałam w jednej firmie, wiec wykonali mi projekt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No dokładnie i tu masz rację ja też korzystałam z usług jednej firmy i naprawdę jestem zadowolona .
A Wykańczanie wnętrz to podstawa w każdym domu lub mieszkaniu:)
Fajna mam firmę z Gdańska a to llink http://www.styl-bud.org/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jaki sposób w miarę tanio i trwale zabudować wannę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon blu, spory asortyment, bardzo dużo aranżacji w salonie, projekt również wykonują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie korzystałam, ale polecam p. Dorotę Bykowską - ma świetne projekty łazienek: http://www.dorotabykowska.pl/projekty-wnetrz/lazienka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem za
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Markety pozamykane, a tu się bateria popsuła w kuchni, zaczęła woda kapać. Nie ma co naprawia pewnie dlatego sytuacja awaryjna. Udało nam się w internecie kupić z Sotbe. Bardzo ładne, nowoczesne i solidne baterie. Cenowo także ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto było zatrudnić http://asdecor.pl/organizacja-w-lazience-polki-wieszaki-i-inne/ profesjonalista w każdym calu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl/aranzacje/lazienka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto poszukać inspiracji na różnych blogach! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku w salonie Bokaro urządziliśmy całą łazienkę, zrobiono nam projekt, który od razu zaakceptowaliśmy bo był dla nas idealny . Także my jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego sklepu. A łazienka wyszła jak marzenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre baterie łazienkowe i kuchenne kupicie w Sotbe, polecam markę. No i nawet producent na nie 5 lat gwarancji daje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odezwij się do http://perfectnails.pl/wysokogatunkowe-baterie-lazienkowe/ na spokojnie się wyrobi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam w planach remont mojej łazienki i szukam inspiracji do jej aranżacji.

botoks do włosów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z usług projektowania łazienki w sklepie Leroy Merlin (ich salon w Gdańsku) i muszę przyznać, że byłam zadowolona. Pani była bardzo serdeczna, dużo doradzała ponieważ mieliśmy problem z umiejscowieniem pralki w naszym ciasnym pomieszczeniu i piękną miedzianą rurą od pieca, która biegnie przy suficie przez całą łazienkę - nie wiedzialam co z tym zrobić, ale pani doradziła nam świetne rozwiazanie o którym sama bym nie pomyślała. usługa u nich kosztuje 200 zł, ale oddają tą kwotę po zrobieniu zakupów w sklepie. Od razu kupowaliśmy glazurę więc się nam zwróciło (sama glazura kosztowała więcej niż projekt). Zamówiliśmy tam też wszystkie baterie łazienkowe
Projekt jest tworzony w sklepie, macie na stworzenie projektu ponad 2 godziny, tak wieć mozna wszystko obgadać, nic nie jest tworzone na szybcika. Sama przyniosłam kilka projektów, które wpadły mi w oko na miejsce ;)
Ogólnie wejdź sobie na ich stronę, jest tam opisane jak wyglada taki projekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużym profesjonalizmem i wizją odznacza się Studio Loko https://studioloko.pl/ z Gdańska. Robiłam u nich już dwa projekty i nie mam nic do zarzucenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam chętnie pomogę https://www.kuldesign.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Budowa domu w Trójmieście (26 odpowiedzi)

Czy ktos mógłby mi powiedzieć ile w warunkach trójmiejskich kosztowała by budwa takiego domu:...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

do góry