Widok

prosze o pomoc

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam .
Prosze o pomoc dla kolezanki ktora za miesiąc rodzi,dotąd nie uzbierała żadnych ubranek,butelek,niczego.Jest w ciężkiej sytuacji,w jakiej nigdy jeszcze sie nie znajdowała.Bedzie miała córeczkę.Ja w chwili obecnej mam takze córke ktora ma 2 miesiace i bede jej oddawała sukcesywnie ubranka z ktorych moja córcia wyrosnie,jednak potrzeba jest większa.Jesli ktos ma cos do oddania,to bardzo prosze.Kolezanka mieszka niedaleko mnie,piechotą jej wszystko donosze.Jesli ktos by zechciał sam dowiezc po drodze to bardzo prosze w jej imieniu.Sama takze moge odebrac i jej dowiezc.

miejsce zamieszkania kolezanki Orunia górna okolice Havla.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
luna - ok,ale to od razu dla kolezanki bo moja ma te troche to jej starczy:) ale dziekuje :) napisz kiedy moge odebrac ,Wesołych Swiąt:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czwartek podaj @ to wysle adres i nr tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
patka19841@wp.pl

ok w czwartek mam do lekarza wiec nie wiem jak z czasem , ale najwyzej jak bede wracala wieczorem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysyłam zaraz @
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok luna,a dla Ciebie znalazałm jakies podkoszulki po Wiki
patka19841@wp.pl
ODBIÓR RZECZY ORUNIA GORNA , WYSYŁKA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry