Widok

proszę o pomoc

Witam
Parę miesięcy do prokuratury napisałem że ktoś mnie obraża. I niestety tu zrobiłem błąd bo napisałem to z dwóćh różnych kont mailowych o innych danych personalnych..
O ile sprawę z jednego konta zakończyłem bo też osoba co mnie obrażała przestała to robić
Ale to ciąży mnie na tym drugim. I stąd jestem wzywany na policje na świadka.

Co by mi groziło by jakbym przyznał się dobrowolnie że pisałem z tego drugiego konta do prokuratury?
Powodem że piałem z drugie konta było że otrzymałem tak szybko odpowiedzi w moją sprawę i tak przez pomyłkę teraz czuje się głupio i chcę się do tego przyznać. I już napisałem do prokuratury i czekam na dalszą odpowiedzieć choć nie wiem czy mi odpiszą tak szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świetny tekst jako przykład degrengolady umyslowej. Autor szerokim łukiem omijal szkołę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu zapewne chodzi o Agenta Wladimira.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marku!
Generalnie nie opłaca się kłamać i myślę, że mimo obstrukcji umysłowej zrozumiałeś swój błąd i tego się trzymaj.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a do prokuratury to można pisać mailami?
i oni odpisują i reagują????????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (681 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

do góry