Widok

proszę o przemyślaną rezerwację

Proszę o przemyślaną rezerwację, gdyż właścicielka nie zwraca uiszczonej zaliczki w przypadku rezygnacji na miesiąc przed ze świadczenia usługi.
Zaliczka wpłacona na poczet świadczenia usługi, zgodnie z prawem podlega zwrotowi w pełnej wysokości jesli nie dojdzie do świadczenia usługi nawet w przypadku rezygnacji.

Tlumaczenie właścicielki - bo zapłaciłam już podatek. Tak zapłaciła Pani podatek, bo się Pani bezpodstawnie wzbogaciła.
Moja ocena
oferta: -
 
wygląd i czystość: -
 
opieka: -
 
podejście do zwierząt: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po rozmowie telefonicznej i wyjaśnieniu sytuacji kwota została zwrócona na Pani konto. Przepraszam za zaistniałą sytuację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Załamka. Czytam i nie wierzę. Pani rezerwuje miejsce nie pozwalając na to innym, potem rezygnuje i ma pretensje, że nie dostanie części zapłaty, a na koniec ze złości opisuje to na portalu, machając przy tym jakimś paragrafem. Wielu ludzi chce zostawić tam psiaka a jest tylko kilka miejsc hotelowych. Zajmowanie miejsc niesie za sobą jakieś konsekwencje. Ja np nie mogę wyjechać jak miejsca zajęte. Ja bym siedział cicho i nie opisywał sytuacji, bo to pokazywanie jak słoma z butów wystaje. Nie prawo a kultura w tym przypadku ważna. Pani Agnieszko, kasy następnym razem proszę nie oddawać i fotkę pani "prawniczki" powiesić na ścianie ze zdjęciami "tych klientów nie obsługujemy" :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry