Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julian W - ocena Bardzo polecamy Hotelik w którym już nasz drugi piesek spędza czas pod naszą...
~Julian W
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Monika - opinia Po 7 dniach w hoteliku, Tośka nie chciała wracać i popiskiwała w aucie w...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Bożena - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim psem. Z usług tego hotelu...
~Bożena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

ewa - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce! Jeżdżę tam już z drugim psem i uwaga, dają radę nawet z...
~ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Wiola - opinia wątek zamknięty Polecam !!!! Wspaniała, profesjonalna opieka
~Wiola
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Skorzystałam ze szkolenia dla psów "posłuszeństwo". Początkowe zajęcia...
~Monika
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

M - opinia wątek zamknięty Przesympatyczni ludzie, których mój pies uwielbia, a to jest dla mnie...
~M
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 listopada 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam! Korzystamy z hoteliku juz kilka lat i złego słowa nie...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 sierpnia 2020

Bartosz - opinia wątek zamknięty Z bólem serca rozstawaliśmy się z naszym psem oddając go na wakacje do...
~Bartosz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 lipca 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Szkolimy u pani Agnieszki już drugiego psa. Korzystamy ze szkolenia...
~Marcin
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 czerwca 2020

proszę o przemyślaną rezerwację wątek zamknięty Proszę o przemyślaną rezerwację, gdyż właścicielka nie zwraca uiszczonej...
~właściciel
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2019

agata - opinia wątek zamknięty Kameralny hotelik, pięknie położony przy lesie. Fachowa i przesympatyczna...
~agata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 czerwca 2020

Basia i Tomek - opinia wątek zamknięty Z powodu pandemii musieliśmy zmienić nasze plany wyjazdowe na maj. Mimo...
~Basia i Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Maria - opinia wątek zamknięty Świetne podejście do psów po przejściach. Moja adoptowana Wika jest teraz...
~Maria
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Idealny Hotel:) wątek zamknięty Po raz trzeci i nie ostatni nasz pies miał wyśmienite wakacje.My także...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Najlepszy hotel dla mojej suni ;-) wątek zamknięty Cudowni Państwo , bardzo dbający o Pieski .Nasza suczka wraca zachwycona i...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Dorota - opinia wątek zamknięty Nasz pies był w tym hotelu pierwszy ale myślę, że nie ostatni raz. Przemili...
~Dorota
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Izabela Dziedzic - opinia wątek zamknięty Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. !!!!Właściciele oferują usługę na...
~Izabela Dziedzic
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Najlepszy hotelik dla zwierzakow wątek zamknięty Polecam z całego serca ten hotelik . Profesjonaliści w każdym calu. Poradzili...
~Agnieszka Janusz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Serdeczne pozdrowienia z Poznania wątek zamknięty Profesjonalna opieka , bardzo dobre warunki bytowe. Gotard wrócił...
~Krystyna Matura
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry