Widok

proszę o radę - jaki kupić telefon lub smartfon z dobrym aparatem i baterią

Witajcie,
mam zamiar zmienić stary telefon na nowy. Interesuje mnie przede wszystkim b. dobry aparat, no i długo trzymająca bateria w przedziale cenowym - najlepiej za 1 zł, do max. 100 zł abonamentu. Czy macie jakieś propozycje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O smartfonie z "dobrą baterią" zapomnij jak najszybciej. Albo zainwestuj w jakiegoś starszego sony-ericssona (np c-702 czy podobne), który ma bardzo dobry aparat jak na telefon.
Smartfona będziesz ładować codziennie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niekoniecznie. Mam nokie x6 i jesli nie uzywam mp3 albo navi bateria trzyma 4 - 5 dni. foty tez sa calkiem przyzwoite.
Najlepiej porownac dane producentow..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Nokię Lumię, zwłaszcza w 1020 aparat "wymiata": http://trendy4.test.contium.pl/artykul,5967,nokia_lumia_1020_jak_sprawdza_sie_aparat,porady,2.html Bateria jak bateria - zawsze jest i póki co będzie to "pięta achillesowa" smartfonów, pozostaje tylko tylko nauczyć się ekonomii użytkowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja ostatnio widziałam fajne smartfony w media markt starej porządnej marki TELEFUNKEN, chyba wrócili na nasz rynek, kiedyś ich produkty były niezawodne i bardzo trwałe, myślę że się to nie zminiło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Od jakiegoś czasu mam zamiar kupić nowy telefon i mam ogromny dylemat. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy iPhone 15 Pro Max oraz Samsungiem Galaxy S23 Ultra.
Zależy mi przede wszystkim na jak najlepszej jakości zdjęć i filmów (potrafię wykorzystywać zaawansowane funkcje aparatów w smartfonach, więc parametry aparatu i jego szczegóły bardzo mnie interesują) - przeznczenie to social media. Ważna jest też dla mnie możliwie najbardziej wydajna bateria, płynność w długim używaniu i przy multitaskingu, płynne montowanie krótkich i prostych filmów oraz możliwa bezawaryjność.
Ogólnie dobrze jakby udało się kupić na jakąś promocję w sklepie https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/sklepy/kategoria/elektronika
Dotąd korzystałam właśnie z Samsungów i dobrze znam Androida; iOS będzie dla mnie nowością - znam go tylko pobieżnie dzięki ajfoniarzom w rodzinie i stąd również mój dylemat. Mam też PC, który rzadko używam, więc raczej nie skorzystam z usług synchronizacji urządzeń Apple.
Będę wdzięczna za Wasze opinie i opisy Waszego experience z tymi urządzeniami (wiem, że 15 jest w przesprzedaży, ale jeśli się na niego zdecyduję, to będzie to mój pierwszy iPhone - dlatego zdanie każdej osoby z japkiem jest dla mnie ważne), szczególnie pod kątem tego, na czym mi najbardziej zależy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Technologie

Iphone gdzie kupić? (3 odpowiedzi)

Witajcie gdzie najlepiej kupić iPhone 14 pro max (256 GB) + akcesoria. Stacjonarnie w Poznaniu...

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

gry online (8 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Mam pytanie do hazardzistów. Powiedz mi Czy próbowałeś grać na polskich zasobach...

do góry