Widok

przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów

Cześć
przychodzę do Was z tym postem, aby Was przestrzec.
Marzyło mi się mieć gęste długie włosy, chociaż swoje miałam normalne półdługie.
Postanowiłam pójść do Pani która przedłuża włosy, miała bardzo dobre opinie. Po rozmowie z nią zdecydowałam się na przedłużanie metodą keratynową - podobną najbezpieczniejszą dla moich włosów.
Byłam bardzo zadowolona z efektu wizualnego. Niestety, gdy po 3 miesiącach zbliżał się moment w którym powinnam iść na kolejną wizytę doczepy zaczęły wypadać razem z moimi naturalnymi włosami. Od razu umówiłam się na wizytę. W planie miałam doczepianie kolejne, ale jak zobaczyłam jak mało moich naturalnych włosów zostało po zdjęciu sztucznych to się załamałam. Odmówiłam usługi. Aktualnie mam połowę z tych włosów, które miałam kilka miesięcy temu. Najwięcej włosów straciłam przy ściąganiu doczepek. Nie wiem czy to wynikało z nieumiejętności Pani, która to robiła czy tak po prostu jest.
Bardzo nie polecam przedłużania i zagęszczania włosów. Dziewczyny wierzcie mi, to nie jest tego warte.
Teraz włosy będą mi odrastały 3 lata.

Chętnie poczytam o doświadczeniach innych dziewczyn.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

* przepraszam, chodzi o metodę UV
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Porost włosów (77 odpowiedzi)

Hej. Stosujecie jakies tabletki na porost włosów ? Ja ostatnio zaczęłam zażywać ProHair. I jak na...

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Dobrej jakości ubrania (21 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

do góry