Widok

przedszkola publiczne w Gdyni Karwiny/Wielki Kack

Witam, czy ktoś z Państwa posyła dziecko do przedszkola publicznego w tym rejonie? mogę prosić o opinie?
Za jakiś czas przeprowadzam się na Fikakowo i szukam dobrego przedszkola w okolicy.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Wielkim Kacku nie ma żadnego. Dwa są na Karwinach ale bardzo trudno się dostać. Nie wiem które lepsze....do żadnego się nie dostaliśmy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 przedkszkla państwowe na Karwinach? Wiem o jednym, na Karwinach I a gdzie niby to drugie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

44 i 6 Jedno na Chwaszczyńskiej, drugie na Tatarczanej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomniałam o tym przy szkole-54.
http://www.zs10.gdynia.pl/index.php/przedszkole-54
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przedszkole nr 6- małe, kameralne, doświadczona kadra, własna kuchnia, plac zabaw, dużo się dzieje jeśli chodzi o teatrzyki, wycieczki itp.Polecam nasza córka była bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziękuję za info, znałam tylko nr 44 :) ale trochę nie zaniepokoiło to, że dzieci się nie dostają..... :(
syn w tym roku chodzi do prywatnego, bo jako 2,5 latek nie dostał się nigdzie i miałam duża nadzieję na państwowe...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam 6, mój syn uczęszcza, a jeśli dziecko się nie dostanie to zawsze można pisać odwołanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ilu osobowe są tam grupy? i ile opiekunek przypada na jedną grupę?
mój syn będzie miał 3,5 roku we wrześniu, więc pewnie to będzie grupa...1 ? 2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może ktoś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafi do grupy 3latkow. Nie ma przecież młodszej. Pań jest pewnie tyle ile ustawa przewiduje. Nie spodziewałam się aby było inaczej niż w innych.

Ja bym na Twoim miejscu po pierwsze - zorientowała się jakie są prywatne przedszkola-tu juz są większe różnice w jakości. Po drugie szukała dobrych argumentów do podania odwoławczego. Rok temu nie przyjęto bardzo dużo dzieci trzyletnich i to one będą miały pierwszeństwo. Do tego znów 6latki zostają w zerówce, pewnie jeszcze wiecj zostanie w przedszkolnej zerowce niz rok temu.Wiec warto też się dowiedzieć gdzie w ogóle grupy 3latkow otworzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za informacje. Myślałam, że w tym roku już się sytuacja unormuje w porównaniu do zeszłego roku. Niestety, widzę, że nie ma co się spodziewać cudów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie będzie lepiej, bo 6 latki zostają w przedszkolach, widać to po ilościach pierwszych klas w okolicznych szkołach. Do tego zlikwidowano jedno przedszkole prywatne na Wielkim Kacku. Porównywałam plan dnia przedszkola państwowego na Karwinach z tym, co miał mój syn i to jest kolosalna różnica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do autorki wątku

czy przeprowadza się Pani może na ul.Gornocza?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Gryfa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Które przedszkole zlikwidowano?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zlikwidowano jakieś przedszkole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zlikwidowano akademie przedszkolaka na ul Siega.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochani w przedszkolu są nauczyciele nie opiekunki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam przedszkole nr 6, ale w tym roku będzie tam mało miejsc, bo większość starszaków zostaje w zerówce. W przedszkolu nr 44 powinno być więcej miejsc. I jeszcze na Staffa jest nowe i ładne, ale nie wiem jak z naborem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przedszkolu nr 6 nie ma naboru w tym roku. Wszystkie 6-latki zostają w placówce więc nowych miejsc brak - to informacja od p. dyrektor z dzisiaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o nieee..... :( to było najbliższe mi przedszkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

faktycznie, w systemie do rekrutacji go wcale nie ma. no to klops..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jeszcze gorzej niż w poprzednich latach....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ciekawe... W zeszłym roku wszystkie sześciolatki z przedszkola nr 6 poszły do zerówki szkolnej. Przekonywano nas, że nie możemy zostawić dzieci w przedszkolu, a w tym roku taka zmiana... Jednak można...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Dobra" zmiana...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry